Stylistka zdradza taktykę Szymona Hołowni. Garnitury marszałka Sejmu pełnią ważną funkcję

Ewa Rubasińska-Ianiro od lat komentuje między innymi wybory modowe polityków. Tym razem postanowiła przyjrzeć się nowemu marszałkowi Sejmu, Szymonowi Hołowni, który bez dwóch zdań potrafi dobrać odpowiednie stylizacje. Zdaniem stylistki stosuje on pewne triki, dodające powagi do jego stanowiska.

Zdaniem popularnej i szanowanej stylistki gwiazd, Ewy Rubasińskiej-Ianiro, Szymon Hołownia stosuje specjalne triki, dzięki którym jego wizerunek jest bardziej spójny i poważny. Na przestrzeni lat jego styl uległ ewolucji, o czym także nie omieszkała wspomnieć. Co tak naprawdę sądzi ekspertka o metamorfozie nowego marszałka Sejmu?

Zobacz wideo Dawid Woliński o zniknięciu Lewandowskiej. Kontaktowała się z nim jej stylistka

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak ubiera się Szymon Hołownia? Stylistka zdradza wszystkie triki modowe marszałka Sejmu

Ewa Rubasińska-Ianiro jeszcze niedawno oceniała nowe stylizacje Agaty Kornhauser-Dudy, chwaląc ją za "odrobienie modowych lekcji". Teraz z kolei postanowiła przyjrzeć się nowemu marszałkowi Sejmu, Szymonowi Hołowni. Zaczęła od zwrócenia uwagi na najbardziej widoczne zmiany w wyglądzie polityka.

Patrząc na to, że Szymon Hołownia jeszcze bardziej skrócił włosy, założył też okulary, które w naszym postrzeganiu dodają powagi i mądrości, można powiedzieć, że tymi trikami dba już o każdy, nawet najmniejszy detal. (...) Tymi zabiegami wzbudza większe zaufanie i wygląda na osobę bardziej rzetelną w swojej pracy. To nie przypadek, a przemyślana strategia.

- zaczęła w rozmowie z Plotkiem, nie kryjąc, że styl byłego prezentera "Mam Talent" przypadł jej do gustu. Co więcej, uważa, że Szymon Hołownia ubiera się w bardzo przemyślany sposób lub ma wyjątkowo dobrych doradców. Przytoczyła również, że polityk ma znakomitego krawca, który szyje mu dopasowane garnitury. Ewa Rubasińska-Ianiro widzi w tym zachowaniu jednak coś więcej niż tylko odpowiednio dobrany ubiór.

Szymon Hołownia odrobił lekcje. Ewa Rubasińska-Ianiro widzi go w roli prezydenta Polski

Zdaniem stylistki, Szymon Hołownia objął ważną rolę w państwie, ale powoli szykuje się do jeszcze większej Nie dość, że dba o swój wizerunek, to jeszcze stara się pokazywać szacunek swoim wyborcom

Ludzie to docenią i on na tym może jeszcze wiele zbudować. Hołownia jest przygotowany do swojej nowej funkcji w każdej kwestii. Bycie zadbanym wzbudza większy szacunek, zaufanie i to strzał w dziesiątkę. Mogę podsumować, że Szymon odrobił świetnie lekcje. Ma perfekcyjnie przemyślany wizerunek, myślę, że docelowo na prezydenta. Moim zdaniem to nie jego ostatnie słowo w sprawach wizerunkowych.

- ekspertka wie, że budując już teraz osobistą markę, będzie lepiej postrzegany, gdyby miał zamiar wystartować w kolejnych wyborach prezydenckich. Ewa Rubasińska-Ianiro nie przebiera w słowach, jeśli chodzi o ubiory sławnych ludzi. Nie raz zdarzyło jej się również kogoś skrytykować. W przypadku Szymona Hołowni nie ma jednak mu nic do zarzucenia.

Jest jednym z bardziej elegancko ubranych polityków i wiele osób powinno brać z niego przykład. Brawo!

- podsumowuje stylistka. W podobnym tonie wyrażała się swego czasu o Krzysztofie Bosaku. Być może mamy lepiej ubranych polityków, niż nam się wydaje.

Więcej o:
Copyright © Agora SA