Oniemiałam z zachwytu! Sweter 100% kaszmiru w Lidlu! Piękny i niedrogi. Nieco droższe w C&A i Reserved

Kaszmir to jeden z najlepszych możliwych materiałów na chłodniejsze dni. Od lat ceniony jest za swoje znakomite właściwości i kojarzony z luksusem. W 100% kaszmirowy sweter jest więc marzeniem wielu kobiet. Teraz jest okazja, aby to marzenie spełnić, bowiem w Lidlu pojawił się w 100% kaszmirowy sweter w naprawdę okazyjnej cenie!

Luksus na wyciągnięcie ręki. Sweter 100% kaszmiru dostępny w Lidlu w konkurencyjnie niskiej cenie

Lidl to jeden z tych marketów, który niewątpliwie potrafi zaskoczyć swoich klientów. Choć najczęściej kojarzony jest on z niskimi cenami, to jak się okazuje od czasu do czasu można w nim znaleźć produkty należące do kategorii „premium".

Przeglądając stronę Lidla natknęłam się ostatnio na sweter, który zdecydowanie zaliczyć można do tych bardziej luksusowych!

Kaszmirowy sweterKaszmirowy sweter Fot. Lidl

Na tronie Lidla pojawił się bowiem sweter wykonany w 100% z kaszmiru i to w aż 4 różnych wersjach kolorystycznych: beżu, różu, czerni oraz w czarno-białym wzorze. Kaszmirowe swetry to prawdziwa gratka dla wszystkich fanek mody. Modele z Lidla szczególnie warte są uwagi ze względu na naprawdę okazyjną cenę. Podczas gdy w wielu popularnych sieciówkach niezwykle podobne modele kosztują około 500 zł, w Lidlu można go kupić już za 299 zł. To prawdziwa okazja!

Kaszmirowy sweter to najlepszy możliwy wybór na zimę. W Modelach z C&A i Reserved przechodzisz niejeden sezon

Kaszmir to materiał o naprawdę genialnych właściwościach. Choć w Polsce znacznie chętniej sięgamy po ubrania i dodatki wykonane z wełny, to warto wiedzieć, że kaszmir jest od niej aż około 10 krotnie cieplejszy oraz lżejszy. Jest on także znacznie bardziej delikatny i miękki w dotyku. Kaszmir to materiał higroskopiny, świetnie wchłania pot, jest hipoalergiczny oraz antystatyczny, przez co nie będzie elektryzował się do naszych włosów

Kaszmirowe swetryKaszmirowe swetry Fot. C&A, Reserved

Kaszmirowe swetry to coś, co zdecydowanie warto mieć w swojej szafie. W 100% kaszmirowe modele, oprócz wymienionego już wyżej sklepu Lidl, znaleźć możemy m.in. w sklepie C&A oraz Reserved.

Zobacz wideo

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA