Ta obłędna puchowa kurtka z 4F ogrzeje w największe mrozy! Teraz tańsza o 150zł. Równie boskie w Gap i Diverse

Za oknem od kilku dni panują prawdziwe mrozy. W taką pogodę, cienkie płaszcze lepiej zostawić w domu. Znacznie lepszym wyborem będą ciepłe, puchowe kurtki. Boski model z 4F kupisz teraz aż o 150 zł taniej.

To chyba najlepsza kurtka na aktualną mroźną pogodę. Jej kolor zdecydowanie przyciągnie wzrok!

Tegoroczna zima przyszła nieco wcześniej niż wielu z nas mogło by się spodziewać. Dość szybko więc z lekkich jesiennych płaszczy i kurtek musieliśmy przerzucić się na znacznie grubsze okrycia wierzchnie. Kiedy za oknem od kilku dobrych dni leży dość gruba warstwa śniegu, a temperatura utrzymuje się poniżej zera, ciepła kurtka to podstawa. Bardzo ciekawy model puchowej kurtki znalazłam w sklepie 4F.

Kurtka która zwróciła moją uwagę to model w jednym z najmodniejszych fasonów aktualnego sezonu. Jest to bowiem puchowa, pikowana kurtka z możliwością zwężenia na wysokości talii. Dostępna jest ona w dwóch kolorach: czerni i czerwieni, jednak tylko kolor czerwony można obecnie kupić w niższej aż o 150 zł cenie

4F to sklep znany z bardzo dobrej jakości odzieży sportowej. W sezonie zimowym zawsze pojawia się w nim wiele modeli puchowych płaszczy oraz kurtek. Choć nie należą do najniższej półki cenowej, to za świetną jakość warto nieco dopłacić. Warto także polować na przeceny, które co jakiś czas pojawiają zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych.

Pikowane kurtki, oprócz wspomnianego już sklepu 4F znaleźć możemy także w wielu innych sklepach odzieżowych. Boski model z gumką w talii oraz obszernym kapturem dostępny jest w Gap. W Diverse natomiast znajdziecie długą propozycję o prostym fasonie, za to w naprawdę boskim odcieniu czerwieni. 

Pikowana kurtkaPikowana kurtka Fot. Gap, Diverse

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA