Agata Kornhauser-Duda w idealnej stylizacji do biura. Panie po 50-tce będą w niej zachwycać

O stylizacjach Agaty Kornhauser-Dudy można powiedzieć wiele, ale nie da się ukryć, że część jej kreacji może inspirować kobiety po 50. roku życia. Garnitur, w którym pierwsza dama pojechała z wizytą do Litwy, będzie się świetnie nadawać do pracy lub na inne oficjalne spotkania.

Agata Kornhauser-Duda w ostatnim czasie miała sporo na głowie. Nie przeszkodziło jej to jednak w szukaniu szykownych stylizacji, które za każdym razem świetnie się sprawdzają. Po świątecznym okresie przyszedł czas na oficjalne spotkania, które wymagają równie poważnych i stonowanych zestawów. Podczas ostatniej wizyty u małżonki prezydenta Litwy, nasza pierwsza dama postawiła na strój, który idealnie sprawdzi się także do biura.

Zobacz wideo Jacek Szawioła porzucił czesanie Agaty Kornhauser-Dudy. "Już nigdy później nie była dobrze uczesana"

Elegancka stylizacja pierwszej damy. To idealny garnitur do pracy

Polska prezydentowa to bez wątpienia wieka fanka damskich garniturów, dopasowanych marynarek i butów na wysokim obcasie. Często pokazuje się publicznie w takim wydaniu i nie inaczej było podczas spotkania z pierwszą damą Litwy Dianą Nausediene. Na tę okazję Agata Kornhauser-Duda wybrała garnitur w odcieniu ciemnej szarości wpadającej lekko w brąz. Pod marynarkę założyła natomiast elegancką koszulę w kolorze beżowym ze zdobieniami w kształcie kwiatów na dekolcie. Całość dopełniają ciemne botki na cienkiej szpilce i złote kolczyki w kształcie niewielkich kół. To bardzo elegancka i bezpieczna stylizacja, która podkreśla powagę spotkania. Świetnie sprawdziłaby się również np. do pracy w biurze czy na wieczorowe spotkanie w gronie znajomych. Nie da się ukryć, że małżonka Andrzeja Dudy ma świetne wyczucie stylu jeśli chodzi o propozycje dla pań po 50. roku życia.

Spotkanie pierwszych dam w Litwie. O czym rozmawiały małżonki prezydentów?

21 stycznia 2024 roku para prezydencka zawitała w Wilnie w związku z rocznicą wybuchu Powstania Styczniowego. To właśnie wtedy Agata Kornhauser-Duda spotkała się z Dianą Nausediene. Z informacji podanych na stronie prezydent.pl wynika, że kobiety rozmawiały wówczas o polskiej i litewskiej społeczności mieszkającej za granicą, a nasza pierwsza dama przedstawiła działania w ramach akcji "Pomoc Polakom na Wschodzie". Opowiedziała o darach, jakie Polacy przekazywali mieszkańcom Ukrainy i Armenii oraz o organizacjach zajmujących się pomocą. Agata Kornhauser-Duda wspomniała także o swojej grudniowej wizycie w Suwałkach, gdzie otwarto Litewską Szkołę Podstawową. Żona prezydenta Litwy doceniła to wydarzenie i podkreśliła, jak ważne jest nauczanie dzieci na temat dziedzictwa kulturowego i tożsamości litewskiej.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.