Iwona Pavlović zachwyca w wersji bez makijażu. Tak wygląda jej trening przez "Tańcem z gwiazdami"

Iwona Pavlović najczęściej stawia na elegancki, kobiecy wizerunek. Na swoim Instagramie nie stroni jednak od nieco bardziej naturalnego i swobodnego wyglądu. Tym razem zaprezentowała się tuż po treningu bez grama makijażu. Internauci są zachwyceni jej urodą.

Niedawno jurorka "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović, opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje od razu po wykonaniu intensywnego treningu. Celebrytka postanowiła pokazać się swoim fanom w wersji sauté, bez pełnego makijażu. Internauci zachwycili się jej niewymuszoną naturalnością i motywacją. Jej post skomentował nawet sam kolega z planu, Rafał Maserak, który również nie próżnuje.

Zobacz wideo Ivona Pavlovic cieszy się z wygranej Joanny Mazur i komentuje zachowanie Gimpera

Iwona Pavlović bez makijażu ćwiczy przed "Tańcem z gwiazdami". Mówi, że to kocha i nienawidzi

Uwielbiana przez widzów jurorka "Tańca z gwiazdami" zaprezentowała się swoim fanom bez makijażu. Iwona Pavlović zawzięcie trenuje przed nagraniami do najnowszej edycji programu. 61-letnia gwiazda robi wszystko, by czuć się i wyglądać jak najlepiej, choć przyznaje, że nie jest to łatwe.

Kocham i nienawidzę. Siedzę i ledwo oddycham, ale "Taniec z gwiazdami" przed nami. Forma musi być. Już niedługo się widzimy.

— napisała pod postem na Instagramie. Szybko zareagował na tę wypowiedź jej młodszy kolega z planu, który również próbuje zachować formę mimo zimy za oknem. W końcu nagrania do talent show będą miały miejsce już niebawem.

Iwonka ciśniemy. Ja też trenuję, żeby zmieścić się w krzesło przy stole jurorskim.

— zażartował tancerz. Z pewnością zarówno same gwiazdy, jak i widzowie nie mogą się już doczekać najnowszej edycji uwielbianego programu. Tym razem jednak największą uwagę przyciągnął naturalny wygląd prezenterki, która już nie pierwszy raz stawia na wersję sauté.

 

Tak prezentuje się Iwona Pavlović po treningu. Internauci nie mogą oderwać od niej wzroku

Iwona Pavlović po ciężkim treningu postanowiła zrobić sobie selfie i udostępnić je na Instagramie. Jest z czego się cieszyć, celebrytka ma sporą motywację, by zadbać o siebie i póki co świetnie jej to idzie. Jurorka zapozowała w związanych w kitkę włosach i nieco rozwichrzonej grzywce. Postawiła rzecz jasna na sportowy strój i brak pełnego makijażu. Fani na początku jej nie poznali, a w komentarzach szybko pojawiły się słowa pełne uznania.

Zawsze miło Panią widzieć. Ładną kobietę, która kojarzy nam się z cudem, jakim dla mnie jest taniec.
Wysyłam uściski! Naturalnie pani ładnie wygląda, zresztą we wszystkim pani do twarzy.

- czytamy wśród wielu podobnych komentarzy. Taka postawa Iwony Pavlović z pewnością motywuje inne kobiety do nieco swobodniejszego podejścia, jeśli chodzi o wygląd i make-up. Coraz więcej polskich gwiazd, decyduje się na podobną prezentację, udostępniając swoje zdjęcia bez makijażu. Wszystko wskazuje na to, że w 2024 roku naturalność będzie naprawdę w cenie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA