Z tą kurtką z Lidla podbijesz wszystkie trendy. To najmodniejszy model na wiosnę. Także w Answear i Goodlookin

Te kurtki zachwycają swoim uroczym wyglądem oraz miękkim jak baranek materiałem. Teraz dodatkowo należą one także do największych modowych trendów na wiosnę 2024! Z modelem dostępnym w Lidlu zamienisz ulicę w wybieg mody.

To cudeńko łączy w sobie dwa największe trendy. Lidl sprzedaje ją w bardzo korzystnej cenie

Wiosna zbliża się już do nas wielkimi krokami, a wraz z nią przyjdą także pewne modowe zmiany. Ciężkie kurtki i płaszcze zamienimy na nieco lżejsze okrycia wierzchnie. Już teraz możemy przewidywać które fasony królować będą w te cieplejsze dni. Wśród tych najpopularniejszych modeli, jedne z głównych skrzypiec z pewnością grały będą miękkie kurtki z barankowych materiałów. W Lidlu pojawiła się właśnie kurteczka, która nie tylko świetnie wpisuje się w ten właśnie trend, ale także mocno zahacza o największy modowy HIT mijającej zimy.

Kurtka sherpa z LidlaKurtka sherpa z Lidla Fot. Lidl

Przeglądając asortyment sklepu Lidl bardzo często trafić można na ciekawe modowe skarby. Nie inaczej było także tym razem, bowiem scrollując stronę internetową natrafiłam na kurtkę, która łączy w sobie dwa mocne trendy. Jest to damska kurtka sherpa która wykonana została z połączenia przyjemnego w dotyku materiału o wyglądzie baranka z pikowanym materiałem charakterystycznym dla zimowych kurtek. Propozycja ta łączy więc w sobie przemijający powoli trend na pikowania z zyskującą na popularności modą na barankowe tkaniny.  

To takie kurtki będziemy nosić na wiosnę!

Wiosna rozpoczyna się dopiero za kilka tygodni jednak już teraz dość mocno widoczne są modowe tendencje tego sezonu. Według przewidywań w najbliższych tygodniach odejdziemy od stylistyki „clean girl aestetic" i przejdziemy na promowany już na Tiktoku styl „mob wife", co ma znaleźć swoje odzwierciedlenie także w modowych trendach. Wśród okryć wierzchnich królować więc będzie skóra, futra oraz panterkach. Oprócz całej nieco mrocznej i kuszącej stylistyki „mob wife" widoczna ma być także obecność miękkich materiałów czy wspomnianych już wyżej kożuchów i barankowych materiałów. 

Kurtki idealnie wpisujące się w tą stylistykę znajdziecie m.in. w Answear oraz Goodlookin. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA