Nie rurki i cargo! To te spodnie za 22 zł z Action zagięły konkurencję. Podobne w Sinsay i Terranova

Rurki, spodnie cargo lub jeansy straight leg? O tych fasonach możesz już zapomnieć! Krój dostępny w Action całkowicie wygryzł konkurencję. Te spodnie to idealny kompromis pomiędzy wygodą i komfortem a efektownym wyglądem i dobrym stylem.

Biegnij do Action! Te spodnie kosztują 21,95 zł, a łączą w sobie wygodę i świetny fason

Przez ostatnich kilka lat wręcz nie do pomyślenia było to, że ten krój spodni wróci kiedykolwiek do łask. Jak wiadomo, moda zmienia się jednak w dynamicznym tempie i już teraz wiele kobiet drastycznie zmieniło zdanie na ich temat i pragnie mieć je w swojej szafie. O czym mowa? Oczywiście o spodniach potocznie nazywanych „dzwonami". Choć dotychczas w trendach widoczne były głównie jeansy o tym właśnie kroju, to aktualnie do mody wkraczają także propozycje wykonane chociażby z miękkiej dzianiny. To odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy coraz mocniej skłaniają się ku połączeniu dobrego stylu z wygodą i komfortem. 

Dzianinowe spodnie z luźną nogawką znajdziemy aktualnie w wielu sklepach odzieżowych. Jeden z ciekawszych, a na pewno także najtańszych modeli znalazłam w Action. 

Spodnie dresoweSpodnie dresowe Fot. Action

Są to materiałowe spodnie z kroju dzwonów. Posiadają one długą, rozszerzoną na końcówce nogawkę, oraz elastyczny pas z wiązaniem. Propozycja ta dostępna jest w trzech opcjach kolorystycznych: beżu, szarości oraz jasnym różu. 

Dresy nie tylko „po domu". Z tymi propozycjami stworzysz stylowy look na co dzień

Dresy to element element garderoby, który większość osób nosi głównie w domu, bądź też uprawia w nich jakiegoś rodzaju aktywność fizyczną. Wraz ze wzrostem popularności dresowych kompletów, na rynku zaczęło pojawiać się coraz więcej tego typu propozycji, a wiele z nich zyskało bardziej elegancki charakter.

Propozycje dresowych spodni, takich jak wskazany wyżej model z Action, czy też poniższe propozycje z x i y  oczywiście świetnie sprawdzi się na komfortowe ubranie do domowego relaksu, ale równie dobrze możemy wkomponować go także do swoich codziennych stylizacji.

Luźne spodnieLuźne spodnie Fot. Sinsay, Terranova

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA