Modowy alert w Mohito! Na wyprzedaży najmodniejszy płaszcz na wiosnę. Hity też w Answear i Gomez

Zimowe wyprzedaże mają się już ku końcowi, a w Mohito wciąż znaleźć można prawdziwe perełki. Jeden z płaszczy, który aktualnie przeceniony jest już o 37%, idealnie wpisuje się w najmodniejszy styl nadchodzącego sezonu. Zostały ostatnie rozmiary!

Trendowy HIT na wyprzedaży w Mohito! Ten model łączy w sobie dwa największe trendy

Czy elementów garderoby nawiązujących do największych modowych trendów warto szukać tylko w najnowszych kolekcjach sklepów? Okazuje się że nie! Bowiem to przeglądając ostatnio przeceniony asortyment Mohito natknęłam się na płaszcz, który świetnie wpisuje się w jeden z największych trendów na wiosnę 2024! 

Płaszcz ten przykuł mój wzrok zarówno swoim lekko mrocznym wyglądem, jak i wyjątkowymi detalami nawiązującymi do ogromnego obecnie trendu na futra oraz kożuchy. Futerkowe akcenty umieszczone zarówno na kołnierzu jak i obszyciu płaszcza, nadają mu charakteru, a jednocześnie zachowują elegancję całej propozycji. Pas umieszczony w talii podkreśla natomiast talię, dodając sylwetce smukłości i wdzięku. 

Cała propozycja wykonana jest z imitacji skóry i utrzymana w czarnej kolorystyce, dzięki czemu według mnie swoim wyglądem nawiązuje do stylu „mob wife", który według przewidywań już niedługo ma całkowicie zastąpić popularną dotychczas stylistykę „clean girl aestetic".

 

Wiosenna moda: Styl 'mob wife' na topie

Styl 'mob wife' to niezwykle popularny trend, który odnosi się do modowego stylu inspirowanego latami 60. oraz klimatem filmów i seriali o gangsterach. Inspiruje się on zmysłowością, pewnością siebie i subtelną elegancją. Charakteryzuje się połączeniem klasyki z nutką buntowniczego charakteru oraz niekiedy także ze szczyptą kiczu. Zarówno wspomniany wyżej czarny płaszcz z Mohito, jak i propozycje które znajdziemy w sklepach Answear i Gomez doskonale wpisują się w tą atmosferę.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA