Dorwałam je w Pepco i noszę non stop! 4 szt. znanej marki za 10 zł. Piękne są też w Intymna, a super wygodne w 4F.

To niezbędny element w szafie każdej kobiety. Są wygodne, miękkie i niezbędne właściwie przez cały dzień. Nie wyobrażam sobie, aby kiedykolwiek mogło zabraknąć ich w mojej szafie. Niedawno dorwałam je w Pepco za 10 zł i teraz się z nimi nie rozstaję.

4 sztuki znanej marki za 10 zł? – Takie okazje nawet w Pepco nie zdarzają się zbyt często

72% bawełny w składzie, uniwersalny krój i widoczne logo znanej marki umieszczonej po boku, a to wszystko za jedyne 10 zł? To właśnie takie cudo pojawiło się w najnowszej gazetce sklepu Pepco. Jeden komplet już znalazł się w mojej szafie i szczerze przyznam, że mam je na nogach już calutki dzień. Jestem pewna, że taki zestaw skarpet marki Bekkin sprawdzi się w szafie każdej kobiety oraz każdego mężczyzny. 

Skarpetki z PepcoSkarpetki z Pepco Fot. Pepco

4-pak skarpetek z Pepco dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych, moim ulubionym kolorem tego elementu odzieży jest oczywiście biały i to właśnie taki znalazł się w mojej szafie, jednak do kupienia są także dwa odcienie szarości (jaśniejszy i ciemniejszy) oraz kolor czarny. 

Skarpetki jako bazowy element ubioru czy efektowny dodatek? 

Skarpetki to dla większości z nas jeden z bazowych elementów prawie każdej stylizacji. Nosimy je jako element bielizny, który najczęściej nie jest widoczny na zewnątrz, ponieważ przykrywamy go ulubionymi butami, zdejmowanymi wyłącznie w domowym zaciszu. Jeśli potrzebujemy skarpet, przeznaczonych wyłącznie jako zapewniający ciepło i komfort bieliźniany element stylizacji, to najlepiej zdecydować się na klasyczne propozycje z bawełną. Takie modele oprócz sklepu Pepco znajdziecie także m.in. w asortymencie marki 4F.

Niekiedy jednak, skarpetki mogą posłużyć także jako efektowny dodatek do stylizacji. Choć być może nie wiele osób zdaje sobie z tego sprawę, to na rynku znaleźć można różnorodne modele ozdobnych, półprzeźroczystych skarpet, które ubrane do odpowiednich butów są w stanie nadać romantycznego charakteru niejednemu outfitowi. Różnorodne skarpetki tego typu znajdziecie w sklepie Intymna. 

ps. jedna z propozycji będzie idealna na zbliżające się walentynki.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA