Ten trik uratuje cię przed niekomfortową sytuacją w sklepowej przebieralni. Wystarczy wieszak

Niektóre przymierzalnie sklepowe są zamykane na drzwi. Niestety większość zasłaniana jedynie kotarą, która nierzadko pozostawia wolne przestrzenie. Aby uniknąć podglądania nas przez powstałe szpary, wystarczy zastosować pewien prosty trik z wykorzystaniem wieszaka.

Ten sprytny trik, udostępniony przez pewną popularną tiktokerkę raz na zawsze uratuje cię przed niekomfortowymi sytuacjami w sklepowych przebieralniach. Tak naprawdę nie wymaga od nas niczego więcej, niż użycia wieszaka od kreacji, którą postanowiłyśmy przymierzyć. Internautki są zachwycone tym banalnym sposobem. Dzięki niemu skutecznie unikniemy ewentualnych podglądaczy.

Zobacz wideo Patrycja Sass-Staniszewska: E-commerce nigdy nie zastąpi w pełni tradycyjnego handlu

Przydatny trik w przymierzalni. Tiktokerka tłumaczy, jak uniknąć podglądaczy

Nierzadko wybierając się na zakupy, mamy problem z komfortowym i spokojnym przymierzeniem ubrań. Choć część sklepów posiada specjalne, zamykane przebieralnie, to znaczna większość ma zaledwie zasłonę, która niekoniecznie dobrze nas osłoni przed ewentualnymi spojrzeniami. Nawet jeśli w pobliżu nie będzie wiele osób, to sama świadomość z pewnością skutecznie odbierze nam radość zakupów. W najgorszym przypadku możemy jednak trafić na natrętnych podglądaczy, przed którymi trudno w takiej sytuacji się uchronić. Na szczęście, na doskonały sposób wpadła popularna tiktokerka, publikująca pod pseudonimem @kkarolaynelopes, która często wybiera się do znanych sieciówek na zakupy. Jej metoda nie wymaga użycia żadnych dodatkowych rzeczy. Wystarczy, że weźmiemy wieszak, na którym wisiały wybrane przez nas kreacje, a już zawsze będziemy w stanie ochronić swoją prywatność.

Metoda z wykorzystaniem wieszaka zrobiła w internecie furorę. Kobiety chętnie z niej korzystają

Na udostępnionym na TikToku nagraniu, dziewczyna pokazała jak w łatwy sposób zabezpieczyć kotarę w przymierzalni przed rozsuwaniem się. Większość wieszaków w sklepach posiada specjalne klamry do przytrzymywania ubrań. Wystarczy, że zaczepimy nimi materiał, przymocowując go do ścianki wydzielonego boksu. To naprawdę jest tak banalnie proste. Zasłona nie ma możliwości, żeby samoczynnie rozsunąć się, a my możemy spokojnie i komfortowa się przebierać. Co prawda trik nie zadziała w niektórych typach przymierzalni, ale znaczna większość popularnych sieciówek, jest tak zbudowana, że nie powinno być z tym problemu. Nic dziwnego, że internautki były zachwycone całym pomysłem.

To ratuje życie dosłownie, ile razy ja miałam taką sytuację, że jakiś dzieciak, który szuka mamy, wszedł mi do środka, jak się przebierałam.
Że ja na to wcześniej nie wpadłam...

- komentowały kobiety. Warto następnym razem pamiętać o tym sposobie i samodzielnie go przetestować. Dzięki temu nasze zakupy przebiegną o wiele spokojniej i przyjemniej, a my nie będziemy musiały niepotrzebnie się stresować.

Więcej o:
Copyright © Agora SA