Mohito wyprzedaje kurteczkę, która otuli cię jak kocyk. To najmodniejszy model na wiosnę. Też w Renee i Sinsay

Ta kurtka skradła moje serce, od razu jak tylko ją zobaczyłam, a teraz dodatkowo kupić ją można w obniżonej, wyprzedażowej cenie. Ta propozycja świetnie wpisuje się w największe modowe trendy na wiosnę 2024!

Czy to idealna kurtka na wiosnę? W tym modelu z Mohito zakochałam się bez pamięci

Początek roku przyniósł nam wiele modowych zmian, które w połowie lutego są już dość mocno widoczne w mediach społecznościowych oraz na ulicach miast. Choć zbliżamy się już powoli do końcówki zimy, to wciąż mamy do czynienia z dość chłodną pogodą. Z tego względu w modzie wciąż skupiamy się głównie na temacie ciepłych okryć wierzchnich. Jakie fasony królować będą w końcówce zimy oraz na początku wiosny? Nie będą to pikowane kurtki, wełniane płaszcze czy skórzane ramoneski. Wraz z początkiem roku do mody wszedł bowiem trend na miękkie i otulające futra i kożuszki i to właśnie one są obecnie największym hitem wśród okryć wierzchnich. 

Obecnie w wielu sklepach trwają sezonowe wyprzedaże, na których znaleźć można wiele różnorodnych modeli kurtek – także tych w najmodniejszym modelu sezonu. Taką właśnie propozycję dostrzegłam w asortymencie sklepu Mohito. Jest to krótka kurtka o kroju ramoneski wykonana z imitacji zamszu. Wykończona ona została miękkim i bardzo modnym kożuszkiem, który znaleźć możemy na kołnierzyku oraz na mankietach. Ze względu na swój jasny kolor oraz świetne dopasowanie do trendów uważam, że jest to idealna propozycja na początek wiosny.

Kożuchy i futerka - jak je stylizować?

Miękkie i otulające kożuchy i futerka to jeden z obecnych modowych hitów. Jak wstrzelić się w ten trend aby nie popełnić modowego faux pas? Warto pamiętać, że zarówno futra, jak i kożuchy to dość charakterystyczny element garderoby, jeśli więc nie należysz do osób mocno ekstrawertycznych pod względem stylu, warto stonować je łącząc z bazowymi ubraniami w stonowanych kolorach. Świetnie sprawdzą jeansy, leginsy, gładkie spodnie z szeroką nogawką czy chociażby skórzane propozycje. 

 

Obecnie na rynku znaleźć można wiele różnorodnych modeli kożuchów. Efektowne propozycje znalazłam m.in. w Renee oraz Sinsay.

Kurtka z kożuszkiemKurtka z kożuszkiem Fot. Renee, Sinsay

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA