Występowała w "Tańcu z Gwiazdami", a dziś jest nie do poznania. Spektakularna metamorfoza Ewy Szabatin

Metamorfozy gwiazd zawsze wzbudzają zainteresowanie wielu osób. Najczęściej wśród celebrytów obserwujemy zmiany w wyglądzie, lecz - jak się okazuje - nie zawsze tylko tego dotyczy przemiana. Ewa Szabatin, występująca niegdyś w "Tańcu z Gwiazdami", jest tego idealnym przykładem.

Ewa Szabatin występowała przed laty w popularnym do dziś programie "Taniec z Gwiazdami". To właśnie tam miała okazję pokazać się szerszemu gronu publiczności. Osoby kojarzące ją z występów na scenie popularnego show mogą być jednak zaskoczone tym, jak dziś wygląda celebrytka. Bez wątpienia jest nie do poznania.

Zobacz wideo Ewa Szabatin pokazuje jogę na zdrowy kręgosłup

"Taniec z Gwiazdami" otworzył jej drzwi do kariery. Po programie zmieniła swoje życie

Ewa Szabatin jest uznawana za jedną z najlepszych polskich tancerek. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć - jest między innymi wielokrotną mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich czy standardowych. Swoje umiejętności pokazała w kilku edycjach "Tańca z gwiazdami", a jej partnerami byli Przemysław Sadowski, Rafał Olbrychski oraz Mateusz Damięcki, z którym zajęła trzecie miejsce. W tanecznym show nie zagościła jednak na długo, ponieważ po trzech sezonach postanowiła odejść z programu i zająć się czymś zupełnie innym, a mianowicie projektowaniem ubrań. Co ciekawe, gdy celebrytka opuszczała "Taniec z Gwiazdami" wyglądała zupełnie inaczej niż dziś. Jak więc zmieniła się tancerka? 

 

Tam zmieniła się Ewa Szabatin na przestrzeni ostatnich lat. Jest nie do poznania

Kwestia metamorfozy Ewy Szabatin nie dotyczy jedynie jej wyglądu, ale również stylu życia. Występując na scenie show, gwiazda miała krótkie blond włosy oraz ciemną opaleniznę, co wówczas było całkiem powszechne. Po czasie postanowiła jednak zmienić swój image. Szabatin aktualnie może pochwalić się długimi pasmami oraz wysportowaną sylwetką. Oprócz wprowadzenia w życie treningów, postanowiła również zadbać o swoje żywienie. Dzięki temu można śmiało stwierdzić, że wygląda aktualnie młodziej niż niegdyś.

Co ciekawe, do zmian w tym zakresie motywuje także innych poprzez social media. Ewa jest dziś więc nie tylko tancerką, ale również influencerką z szerokim gronem odbiorców, którzy cenią sobie jej rady. W jednym z ostatnich postów na Instagramie pokazała swoją przemianę, publikując zdjęcia z dawnych lat jak i te aktualne, mając nadzieję, że zachęci w ten sposób inne osoby do działania. 

Jeśli możesz coś sobie wymarzyć, możesz to zrobić. Wymarzyłam sobie tę zmianę. Wyśniłam powrót do zdrowia. Obrałam cel

- pisała pod postem Ewa Szabatin. W sekcji komentarzy można zauważyć wiele wpisów fanów, którzy dziękują celebrytce za motywacje jak i podziwiają jej zapał. Metamorfoza tancerki należy do jednych z tych, które bez wątpienia warto nagłaśniać. Jak widać połączenie zdrowego trybu życia oraz żywienia może mieć fenomenalne efekty. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA