Cudeńko na kapryśny okres przejściowy w Mohito. Zakochałam się w tym kroju! Sprawdź też w Ochniku i Moodo

Wiosna już za rogiem, a to oznacza, że czas najwyższy aby rozejżeć się za okryciem wierzchnim na ten cieplejszy czas. Nowe kolekcje sklepów już teraz pękają w szwach od różnych lekkich okryć wierzchnich. Swojego zdecydowanego faworyta znalazłam jednak w Mohito!

Takiej kurtki jeszcze nie widziałam! Model z Mohito łączy w sobie kilka trendów

Choć mamy dopiero końcówkę lutego to za oknami w wielu miastach w Polsce czuć już powoli zbliżającą się wiosnę. Osobiście już nie mogę doczekać się czasu, w którym będę mogła spakować w głąb szafy wszystkie szaliki, czapki oraz grube kurtki. Na ich miejsce już teraz bardzo chętnie wyciągnęłabym lekkie, wiosenne kurteczki. Tego typu okrycia wierzchnie już teraz zaczęły powoli pojawiać się w asortymentach wielu sklepów odzieżowych. W nowej kolekcji Mohito znalazłam kurtkę o niezwykle oryginalnym wyglądzie. Ten model to mój faworyt na nadchodzącą wiosnę.

Jest to krótka kurteczka o kroju ramoneski. Nie jest ona jednak wykonana ze skóry, a w całości pokryta dość drobnymi pikowaniami. Każdy kto na bieżąco śledzi modowe trendy z pewnością wie, że pikowania były jednym z największych trendów mijającej już zimy. Ramoneska to natomiast fason, który co roku pojawia się w modzie wraz z początkiem wiosny. Kurteczka z Mohito stanowi więc doskonałe połączenie dwóch bardzo mocnych trendów, tworząc tym samym doskonałą, stylową propozycję na nadchodzący sezon.

Cienkie pikowane kurtki to element garderoby, który zyskał dużą popularność już początkiem zeszłorocznej jesieni. Początkiem wiosny, gdy pogoda na zewnątrz nie będzie pozwalała jeszcze na swobodne chodzenie bez żadnego okrycia wierzchniego z pewnością znów wrócą one do łask. Pikowane kurteczki o krótkim kroju to bardzo ciekawa i praktyczna opcja na tzw. sezon przejściowy. Zapewniają one bowiem ciepło i ochronę przed wiatrem, a dodatkowo są bardzo lekkie, komfortowe w noszeniu i łatwe w stylizowaniu. 

Kurtka pikowanaKurtka pikowana Fot. Ochnik, Moodo

Jeśli w twojej szafie brakuje tego typu okrycia wierzchniego, to aktualnie dostać je możesz w takich sklepach jak Ochnik czy Moodo. 

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.