W Sinsay najmodniejszy płaszcz na wiosnę. Ten sam fason też w Answear i Goodlookin

Wśród płaszczy wiosennych król jest jeden i to oczywiście trencz. Ten dwurzędowy model znają chyba wszyscy. W tym roku nadal wpisuje się w trendy. Znalazłam modne modele w Sinsay, Answear i Goodlookin.

Wiosną znów chętnie założymy lekkie okrycia wierzchnie. Obok kurtek, będą modne oczywiście płaszcze. W trendy wpisują się nieustannie trencze. Takie modele znalazłam w Sinsay, Answear i Goodlookin.

Trencz na wiosnę. Nieśmiertelny fason w Sinsay

Wiele osób wyczekuje wiosny. Wtedy będzie można pożegnać czapki i puchówki. Wiosną nadal jednak przydają się okrycia wierzchnie, a królem wśród płaszczy jest zdecydowanie trencz. Ten płaszcz nieustannie będzie wpisywać się w trendy.

trencz na wiosnę Sinsaytrencz na wiosnę Sinsay fot. sinsay.com

Już teraz takie modele można znaleźć bez problemu w kolekcjach sklepów. Moją uwagę zwrócił beżowy trencz z Sinsay. To najbardziej popularny, klasyczny model. Polska sieciówka proponuje długi płaszcz, sięgający aż za kolana.

Jak na trencz przystało, ma dwurzędowe zapięcie na guziki i pasek w talii. Wygląda minimalistycznie, ale elegancko. Jeśli szukasz klasyka na wiosnę, to będzie strzał w dziesiątkę.

 

Płaszcze wiosenne z Answear i Goodlookin. Bardzo stylowe

Wolisz ciemniejsze okrycia wierzchnie, bo uważasz, że są bardziej uniwersalne i praktyczne? Alternatywą do beżowego trencza, może być model granatowy. Taki właśnie płaszcz znalazłam w ofercie sklepu Answear. To model francuskiej marki Morgan. Nie jest tak długi jak trencz z Sinsay, bo sięga przed kolana. Ma oczywiście dwurzędowe zapięcie na guziki oraz wiązanie w pasie, które dodają mu szyku.

Modny płaszczyk jest także w ofercie sklepu Goodlookin. Moją uwagę zwrócił model w kolorze khaki. Ta barwa świetnie pasuje do tego lekko militarnego wyglądu trencza. Płaszcz jest dwurzędowy, z czarnymi guzikami. Talię podkreśla pasek. Wygląda modnie i będzie prezentować się świetnie np. z botkami workerami.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA