Zapomnij o zwykłych dżinsach. HIT wiosny to spodnie w stylu Małgorzaty Rozenek. "Jak młodziutko"

Tej wiosny powróciły do łask dawno nie widziane spodnie. Trend ten promują już gwiazdy, w tym Małgorzata Rozenek-Majdan. Fani podzieleni - jedni nie kryją zachwytu, drudzy krytykują. Pomimo różnych komentarzy, to właśnie ten model jest teraz najmodniejszy.

Wiosną będziemy nosić się swobodnie i na luzie. Właśnie dlatego zamiast klasycznych dżinsów będziemy stawiać na ten model. Choć dawno nie był widziany w modzie, to teraz powraca, jako największy trend. Nosi go już Małgorzata Rozenek-Majdan. Efekt?

Te spodnie zastąpią nam klasyczne dżinsy wiosną

Jeżeli masz dość klasycznych jeansów, to postaw na ten model. Te spodnie natychmiastowo dodają naszym stylizacjom luzu, są wygodne i ponadczasowe. Małgorzata Rozenek-Majdan udowodniła, że pasują one kobietom w każdym wieku. Przekonaj się sama!

Przeczytaj także: Istne dzieło sztuki! Kwiecista spódnica zupełnie jak z obrazu, to malownicza perełka na wiosnę

 

Na jakie spodnie warto teraz postawić? Do łask powróciły ogrodniczki! Te spodnie idealnie sprawdzą się wiosną! Są dużo wygodniejsze niż klasyczne dżinsy, dlatego lepiej sprawdzą się podczas wiosennego spaceru, czy podczas jazdy na rowerze. 

Przeczytaj także: Powróciły do mody! Efekt nóg dłuższych o klika centymetrów. Nic dziwnego, że kobiety je kochają

Małgorzata Rozenek w najmodniejszych spodniach sezonu

Na model ten postawiła ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan, które modne spodnie zestawiła z luźnym T-shirtem i tak modnymi ostatnio sportowymi butami. W efekcie wyglądała bardzo dziewczęco, młodo i na luzie. Także fani gwiazdy nie kryli zachwytu nad jej stylizacją.

 
Super spodnie. Skąd te cudne ogrodniczki. Super tak na luzie "dziewczyna z sąsiedztwa". Jak młodziutko. Jak zwykle piękne spodnie - czytamy pod zdjęciem celebrytki.  

Przeczytaj także: Torebka Guess za ponad 700 zł z kolosalną zniżką! Elegantki o niej marzą. Modnie w Mohito, Eobuwie

Więcej o:
Copyright © Agora SA