Nie ma lepszej kurtki na wiosnę! Ta za 49 zł z Biedronki jest królową trendów. Też w Answear i Mohito

Kalendarzowa wiosna rozpoczyna się już za kilka tygodni, jednak nie oznacza to wcale, że możemy już całkowicie zrezygnować z jakichkolwiek okryć wierzchnich. Śmiało możemy jednak przeżucić się z puchówek na nieco lżejsze propozycje. Jedną z takich opcji znalazłam w Biedronce i to w groszowej cenie.

Nie ma lepszej kurtki na sezon przejściowy! 

Zima powoli się kończy, a po głowach wielu pań już powoli krążą pomysły na wiosnne stylizacje. Zanim jednak w pełni porzucimy nasze okrycia wierzchnie na rzecz lekkich sukienek czy koszulek czeka nas jeszcze okres przejściowy. W dniach niepewnej marcowej czy nawet kwietniowej pogody warto będzie mieć pod ręką lekką kurteczkę, która ochroni nas przed wiatrem i nagłym spadkiem temperatur. Propozycję, która według mnie doskonale spełni swoje zadanie znalazła się w nowej gazetce sklepu Biedronka!

Kurtka z biedronkiKurtka z biedronki Fot. Biedronka

Jest to dość cienka pikowana kurtka o krótszym kroju, która już od czwartku (7.03) dostępna będzie w sklepach w dwóch wersjach: zapinanej na napy oraz zapinanej na suwak. Mi znacznie bardziej do gustu przypadła opcja z zapięciem na napy ponieważ wydaje się być nieco cieńsza i lżejsza, dzięki czemu sprawdzi się świetnie także podczas pierwszych cieplejszych dni wiosny.

Pikowana kurtka na wiosnę? Modele z Answear i Mohito sprawdzą się nawet w cieplejsze dni

Jak wiadomo, pikowania były jednym z największych trendów mijającej już zimy. Były one obecne zarówno na grubych kurtkach, jak i płaszczach i dostępne w niemal każdej sieciówce. Aktualnie, kiedy na zewnątrz robi się już coraz cieplej, znacznie bardziej popularne stały się cieniutkie, krótkie i lekkie pikowane opcje. 

 

Rodzaj kurtek, który dostępny jest zarówno we wspomnianym wyżej sklepie Biedronka, jak i w Answear i Mohito to modele idealne na polską przejściową pogodę. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.