To mogła być naprawdę udana stylizacja. Marynarka zepsuła cały efekt. Ktoś przesadził z długością

Ostatnie stylizacje Agaty Kornhauser-Dudy można z całą pewnością zaliczyć do udanych. Wiosenne sukienki i garnitury to jej specjalność, jednak dobrą passę przerwała pewna marynarka. Źle dobrany krój i rozmiar miały wpływ na całą kreację. Tej wpadki można było uniknąć.

Kreacje Agaty Kornhauser-Dudy są starannie przygotowywane przez szereg stylistów, którzy czuwają nad jej dobrym wyglądem . Mimo to zdarza się, że pierwsza dama zaliczy modową wpadkę. Choć w ostatnim czasie jej styl znacznie się poprawił, to czujne oczy internautów doszukały się drobnego błędu w jednej z ostatnich stylizacji. Wystarczyło kilka centymetrów mniej, by wszystko się udało.

Zobacz wideo Jak wystylizować marynarkę oversize?

Ostatnie kreacje Agaty Dudy zachwycają. Ta marynarka była jednak niewypałem

W poniedziałek 4 marca pierwsza dama zaprosiła do Pałacu Prezydenckiego uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach. Na tę okazję wybrała prawdziwie wiosenną kreację. Założyła wzorzystą, długą sukienkę sięgającą kostek. Drobne zdobienia były różnokolorowe, dlatego całość prezentowała się spektakularnie. Dodatkowym plusem był cienki pasek w talii podkreślający sylwetkę. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że prezydentowa założyła do tego marynarkę w kolorze jasnego, pudrowego różu. Choć sama w sobie wyglądała znakomicie, świetnie pasowała do paska i wprowadzała przyjemny akcent, to problem pojawił się z długością. Marynarka wyglądała na lekko za dużą i za długą, co zepsuło proporcje i "obciążyło" stylizację. Gdyby była o kilka centymetrów krótsza, wyglądałaby znakomicie. Całość dopełniły szpilki w tym samym kolorze, co marynarka i delikatna biżuteria.

Pierwsza dama na ważnym spotkaniu. Odwiedzili ją uczniowie szkoły w Ząbkowicach

Nie bez powodu to właśnie uczniowie z Ząbkowic odwiedzili Agatę Kornhauser-Dudę. We wrześniu ubiegłego roku szkoła po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł Microsoft Showcase School. Dzieci mogły zatem opowiedzieć prezydentowej o swoich doświadczeniach z technologią w internetowym świecie. Pierwsza dama poruszyła przy okazji bardzo ważny i aktualny temat, jakim jest hejt w sieci, w szczególności w mediach społecznościowych. Doradziła, by nie przejmować się negatywnym komentarzami, jakie można przeczytać na swój temat, ale jednocześnie nie lekceważyć całego problemu.

Internet daje nam poczucie anonimowości czy bezkarności. Stąd tak duży problem stanowi hejt. Ostrzegam was, aby z internetu korzystać rozważnie, a komentarzy po prostu nie czytać

- napisała na Instagramie. Jak podaje strona prezydent.pl, Agata Kornhauser-Duda wspomniała na spotkaniu z uczniami również o weryfikacji treści. W internecie można znaleźć wiele fałszywych informacji, co może być bardzo mylące. To szczególnie ważne z uwagi na to, jak wielką rolę odgrywa technologia w naszej edukacji i wyszukiwaniu materiałów do nauki.

W internecie znajduje się wiele niesprawdzonych czy wręcz nieprawdziwych i fałszywych informacji. Uczulam was, abyście do wszystkiego podchodzili z rozwagą. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze warto poprosić o pomoc dorosłych

- powiedziała pierwsza dama, cytowana przez portal.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA