Dagmara Kaźmierska pokazała, jak wyglądała 30 lat temu. "Królowa życia" stroniła od makijażu

Jedną z najpopularniejszych "Królowych życia" bez dwóch zdań jest Dagmara Kaźmierska. Niedługo gwiazda skończy 49 lat, ale mało kto wie, jak wyglądała jako nastolatka. W 1995 roku przebywała w Stambule, gdzie mogła nacieszyć się pięknie opalającym słońcem. Internauci są zauroczeni młodą celebrytką.

Z pewnością wiele osób zastanawiało się nad tym, jak kiedyś wyglądała Dagmara Kaźmierska. Popularna "Królowa życia" dziś kojarzy nam się z blond włosami i mocnym makijażem. Okazuje się jednak, że mając 20 lat, wyglądała jak swoje zupełne przeciwieństwo. Fani nie mogli wyjść z zachwytu. Zobacz, jak prezentowała się kiedyś nowa uczestniczka "Tańca z gwiazdami".

Zobacz wideo Adrianna Eisenbach z "Królowych życia" pokazała się bez zębów

Dagmara Kaźmierska - młoda. Zanim trafiła do Polsatu przeszła długą drogę

Dagmara Kaźmierska znana jest polskim widzom przede wszystkim jako bohaterka show "Królowe życia", w którym wystąpiła w 2016 roku. Kobieta uczestniczyła w programie aż do 2022 roku, zdobywając ogromne rzesze fanów. W przeszłości imała się różnych, niekiedy niebezpiecznych i kontrowersyjnych zajęć. Dagmara spędziła nawet 14 miesięcy w więzieniu za stręczycielstwo i sutenerstwo, z czym rozliczyła się w swojej autobiografii. Kaźmierska ma na swoim koncie także role filmowe. Wystąpiła w dwóch produkcjach Patryka Vegi: "Kobiety mafii 2" i "Pętla". Obecnie dostała się jako uczestniczka do uwielbianego przez rodaków show "Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami". Królowa będzie miała okazję zaprezentować się z zupełnie nieznanej strony w 14. edycji programu. Dagmara chętnie udziela się na swoim koncie na Instagramie, gdzie informuje fanów o wszelkich najnowszych poczynaniach. Co jakiś czas udostępnia również ciekawe zdjęcia z przeszłości. To, które wzbudziło największe zainteresowanie, to kadr ze Stambułu w Turcji, gdy kobieta miała zaledwie 20 lat. Wyglądała zupełnie inaczej niż dziś.

 

Fani nie mogą oderwać wzroku od młodej Dagmary Kaźmierskiej. Wyglądała bardziej naturalnie

W młodości "Królowa życia" nie nosiła blond włosów ani mocnego makijażu. Jej głowę zdobiły naturalne, ciemnobrązowe loki, a gładka opalona skóra zachwycała młodością i urokiem. Gwiazda pozuje w zamyślonej pozie podczas pobytu w Turcji. Miała wtedy zaledwie 20 lat.

To były piękne dni. Po prostu piękne dni. Stambuł 95’. Tyle lat... Jak widać, na załączonym obrazku, kobiety lubią brąz, a słońce o tym wie (...) Gdzie te dni, że człowiek oprócz pomadki nie potrzebował grama makijażu? A teraz dzień musi od szpachli zaczynać.

- zażartowała pod postem na Instagramie. Fani nie mogli ukryć podziwu i powstrzymać się od komplementów.

Oj tam, i tak pani będzie zawsze piękna!
Wcale się dużo nie zmieniłaś! Naturalnie piękna...
Piękną była pani, a teraz jeszcze piękniejsza wiek dodaje charakteru i urody.

- czytamy wśród wielu podobnych wypowiedzi. To nie pierwszy raz, kiedy celebrytka podzieliła się swoimi wspomnieniami z obserwatorami. Być może jeszcze kiedyś zobaczymy inne kadry z młodości Dagmary.

Więcej o:
Copyright © Agora SA