Wreszcie na wyprzedaży! O ten płaszcz z Sinsay dostaję milion pytań. Zerknij też do Answear i Goodlookin

Kupiłam go początkiem lutego i od czasu kiedy go noszę dostaję o niego wiele pytań. Teraz wreszcie jest na wyprzedaży i dorwać go można w naprawdę okazyjnej cenie. Na waszym miejscu już biegłabym do Sinsay.

Ten płaszcz z Sinsay zbiera wiele komplementów! Teraz kupisz go w niższej cenie

Długi choć cienki płaszcz z wiązaniem to dla mnie kompletny must have na wiosnę! Ta pora roku w Polsce niestety nie należy do najcieplejszych i osobiście nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez jakiegoś okrycia wierzchniego. W mojej szafie do niedawna brakowało lżejszego płaszcza na wiosenny sezon, dlatego jak tylko przyszły do nas pierwsze cieplejsze dni, od razu zaczęłam poszukiwania idealnego modelu dla siebie. Swój ideał znalazłam w Sinsay, a teraz wy możecie kupić go w niższej cenie.

Płaszcz z wiązaniem SinsayPłaszcz z wiązaniem Sinsay Fot. Sinsay

Płaszcz o którym mowa posiada długi krój, dwurzędowe zapięcie na guziki oraz pasek do związania w talii. Cała propozycja ma na sobie czarno-biały wzór w niewielką pepitkę co nadaje tej propozycji naprawdę ciekawego charakteru. Charakteru nadają także detale, bowiem płaszcz z Sinsay posiada m.in. szeroki kołnierzyk, klapę z tyły czy też detale na ramionach.

Muszę przyznać, że płaszcz ten na sylwetce prezentuje się naprawdę świetnie. Dzięki swojej długości optycznie wydłuża i wysmukla całą figurę, natomiast dzięki paskowi w talii możemy nadać jej pożądanego kształtu. O tym jaki efekt wywołuje ten płaszcz z pewnością świadczą liczne komplementy oraz pytania o ten właśnie model, które w przeciągu ostatniego miesiąca otrzymałam od moich znajomych. Aktualnie cena tego modelu została obniżona o 19% dlatego na waszym miejscu już biegłabym do Sinsay. 

Płaszcze o podobnym charakterze co wspomniany wyżej model z Sinsay znajdziecie także m.in. w Answear oraz Goodlookin. Nie gwarantuję jednak, że będą one wywoływały podobny efekt wow. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA