Oniemiałam! W Reserved znalazłam idealny elegancki płaszczyk z wełną na wiosnę. Też w Answear i Goodlookin

Jakich elementów ubioru nie może zabraknąć w twojej wiosennej garderobie? Osobiście nie wyobrażam sobie tej pory roku bez eleganckiego modelu lekkiego, choć ciepłego płaszcza. Najpiękniejszą tego typu propozycję znalazłam w Reserved!

To najpiękniejszy elegancki płaszcz na wiosnę! Idealnie sprawdzi się na nadchodzące święta

Kilka ostatnich dni zdecydowanie zwiastowało już nadejście wiosny. Choć wszyscy najchętniej już schowalibyśmy wszystkie okrycia wierzchnie i wyciągnęli lekkie sukienki, to przed nami wciąż jeszcze tzw. okres przejściowy, podczas którego nie obejdziemy się bez cienkich płaszczy czy kurtek. Oprócz casualowej kurtki do codziennego noszenia w chłodniejsze dni, moim osobistym must have na nadchodzący sezon jest także elegancki płaszczyk, który posłuży m.in. podczas nadchodzących świąt czy odbywających się często o tej porze roku komunii. Idealny model na takie okazje znalazłam niedawno w Reserved.

Model o którym mowa to dłuższy dwurzędowy płaszcz, który na stronie dostępny jest m.in. w przepięknym zielonym kolorze. Odcień ten według mnie już na pierwszy rzut oka kojarzy się z wiosennym klimatem przez co tym bardziej uważam że jest to doskonały wybór na wiosnę. Płaszcz z Reserved oprócz niezwykle efektownego wyglądu ma jeszcze jedną ważną zaletę: w swoim składzie ma on aż 20% wełny. Jest to więc opcja, która świetnie ogrzeje nas więc nawet w nieco chłodniejsze dni.

Bez eleganckiego płaszcza trudno obejść się wiosną! Modele z Answear i Goodlookin sprawdzą się na wiele okazji

Jak już wcześniej wspominałam elegancki płaszcz to dla mnie jeden z tych elementów bez których nie wyobrażam sobie przetrwania wiosennego sezonu. To właśnie ten rodzaj okrycia wierzchniego najczęściej jest u mnie w użytku. Oprócz wyjść do pracy, spotkań ze znajomymi czy romantycznych kolacji eleganckie płaszcze przydają mi się także na tzw. „większe wyjścia". Do takich okazji z pewnością można zaliczyć nadchodzące święta wielkanocne, komunie, chrzciny czy śluby, na które sezon rozpoczyna się już początkiem kwietnia. 

 

Jeśli w twojej szafie brakuje modelu eleganckiego płaszcza, to efektowne propozycje znajdziecie m.in. w sklepach Answear i Goodlookin. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA