Wystroiła się pod nieobecność męża. Tego wyszczuplającego kompletu nie powstydziłaby się Coco Chanel

Prezydent Andrzej Duda wraz z premierem Donaldem Tuskiem udali się do Stanów Zjednoczonych na spotkanie z prezydentem USA Joe Bidenem. Podczas gdy mąż uczestniczy w ważnych konferencjach, Agata Kornhauser-Duda również nie próżnuje. Wybrała się na wizytację w przepięknym komplecie. Drogie panie, jest się czym inspirować.

Pod nieobecność prezydenta, Agata Kornhauser-Duda również miała do wykonania sporo obowiązków. Tym razem w Pałacu Prezydenckim zagościł ludowy zespół dziecięcy "Promyki". Specjalnie na okazję wizytacji, pani prezydentowa postawiła na wiosenną kreację w rozświetlających i odmładzających kolorach. Ten komplet to kwintesencja elegancji i doskonała inspiracja na wszelkie ważne uroczystości.

Zobacz wideo Jacek Szawioła porzucił czesanie Agaty Kornhauser-Dudy. "Już nigdy później nie była dobrze uczesana"

Garnitur damski nie musi być jednokolorowy. Agata Kornhauser-Duda na spotkanie założyła odmładzający komplet

Podczas gdy Andrzej Duda udał się do Stanów Zjednoczonych na spotkanie z Joe Bidenem, jego żona przyjmowała gości w Pałacu Prezydenckim. Jedną z zaproszonych organizacji był ludowy zespół dziecięcy "Promyki", działający w Bolechowicach. Pierwsza dama udostępniła na swoim oficjalnym Instagramie krótką relację z tego wydarzenia i opatrzyła ją stosownym podpisem.

Bardzo się cieszę, że jesteście dumni z pięknej, polskiej tradycji i ją pielęgnujecie. Prawie zawsze, gdy wyjeżdżam za granicę i spotykam się z rodakami, okazuje się, że przy niemal każdej polskiej szkole działa zespół ludowy, który w ten sposób podtrzymuje pamięć o naszej ojczyźnie. Bardzo się cieszę, że dla Was to również jest bardzo istotne

- napisała Agata Duda. Na fotografiach możemy zobaczyć dzieci w różnym wieku, ubrane w stroje ludowe oraz samą prezydentową, która również postanowiła się wystroić. Na spotkanie z "Promykami" pierwsza dama wybrała dwukolorowy komplet, który od razu zachwycił swoimi wiosennymi barwami i prostotą.

 

Marynarka oversize damska. Kreacja Agaty Dudy to doskonała inspiracja na wesela i komunie

Wybory modowe Agaty Kornhauser-Dudy od dłuższego czasu zachwycają nie tylko stylistów, ale i wiele Polaków. Nic dziwnego, że spora część pań w podobnym wieku inspiruje się kreacjami pierwszej damy, nazywając ją prawdziwą "ikoną mody". Tak jest i tym razem. Pani prezydentowa na spotkanie z dziecięcym zespołem założyła gustowną kreację, składającą się z białych spodni w kant o długości lekko ponad kostkę oraz jasnoróżowej, dopasowanej marynarki i szpilek w tym samym kolorze. Takie wiosenne połączenie barw nie tylko zachwyca, ale i rozświetla całą stylizację, optycznie odejmując lat. Ponadto dobrze dopasowany żakiet ze wcięciem w talii dodatkowo wysmukla sylwetkę i nadaje jej pięknych kształtów. Zestawienie białego dołu oraz góry i butów w tym samym, nietypowym kolorze to doskonałe zagranie na wszelkiego rodzaju ważne uroczystości. Dzięki temu kreacja nie jest monotonna, ale wciąż sprawia wrażenie niezwykle szykownej. Bez dwóch zdań Agata Kornhauser-Duda wie, jak elegancko się ubierać, niezależnie od okazji.

Więcej o:
Copyright © Agora SA