Paulina Sykut-Jeżyna z wiosenną metamorfozą. Jej nowa fryzura to odmładzający hit. Fani: Wow!

Paulina Sykut-Jeżyna tradycyjnie przywitała w niedzielę fanów "Tańca z gwiazdami" na antenie Polsatu. Dziennikarka zaskoczyła jednak wszystkich swoim totalnie odmienionym wyglądem. Okazało się, że postawiła na wyjątkowo odmładzającą fryzurę. To niezwykle kobiece i eleganckie zagranie.

Paulina Sykut-Jeżyna pojawiła się w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" w zupełnie odmienionym wydaniu. Celebrytka postanowiła poddać się wiosennej metamorfozie i zafundować sobie odmładzającą fryzurę. Widzowie i internauci byli zachwyceni jej wyborem. Takie cięcie nadało jej lekkości i wyjątkowego charakteru.

Zobacz wideo Gilon mogłaby zastąpić Janachowską w "Tańcu z gwiazdami"? "Lubię moje połączenie z Ibiszem i Sykut-Jeżyną"

Fryzura damskie 2024: Paulina Sykut-Jeżyna w odmładzającej grzywce. Lekkość i urok

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najbardziej lubianych i popularnych polskich prezenterek, która niezmiennie od 2016 roku prowadzi "Taniec z gwiazdami" razem z Krzysztofem Ibiszem. Choć przyzwyczaiła już widzów do tego, że za każdym razem pojawia się w nieco innej odsłonie, to takiego zaskoczenia już dawno im nie zafundowała. Poza uroczą stylizacją idealnie dopasowaną do rozkwitającej wiosny zachwyciła również odmładzającą fryzurą. Jej nowe cięcie rozświetla i podkreśla rysy twarzy. Sykut-Jeżyna postanowiła bowiem odświeżyć kolor i rozjaśnić nieco swoje długie kosmyki. Najbardziej spektakularną zmianą okazała się jednak grzywka w stylu "curtain bangs", która optycznie odjęła jej kilkanaście lat i wizualnie wyszczupliła twarz. Wycieniowane włosy, ułożone w opadającą po obu stronach "kotarę" nadały jej nie tylko dziewczęcego uroku, ale i eleganckiej lekkości. W połączeniu z białą, zwiewną sukienką okazały się wiosennym strzałem w dziesiątkę. Internauci są podobnego zdania.

 

Włosy do ramion i grzywka zasłonka. Nowe cięcie prezenterki zachwyciło fanów

To nie pierwszy raz, kiedy celebrytki inspirują kobiety i zachwycają mężczyzn na swoich Instagramach. Tak samo jest i teraz. Paulina Sykut-Jeżyna w nowym wydaniu nabrała niesłychanej lekkości i stała się o wiele bardziej dziewczęca, co zauważyli również internauci, nie szczędząc pozytywnych komentarzy. Jedno jest pewne - tak odmładzającej fryzury jeszcze nie miała.

Najpiękniejsza! Ta fryzura, wow, po prostu mnie zatkało!
Super, ładnie wyglądasz, pani Paulino.
Bardzo ładnie Pani wczoraj wyglądała!
Wyglądała Pani tak ślicznie i słodko we wczorajszej stylizacji.

- czytamy wśród wielu podobnych wypowiedzi. Wraz z początkiem nowej pory roku do łask wróciły grzywki. Trendy skłaniają się nieco bardziej w stronę asymetrycznych cięć, niż dotychczas modnych prostych fryzur "na Kleopatrę". Wyjątkowo pożądana jest stylizacja, na którą zdecydowała się prezenterka. "Curtain bangs" pasują kobietom o każdym rodzaju twarzy, choć najlepiej sprawdzają się przy długich i średnich długościach. To także świetna opcja dla osób, które mają wysokie czoło i chcą je optycznie skrócić, wyrównując proporcje. Warto mu się przyjrzeć w tym roku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA