Wygląda jak Louis Vuitton, a to znacznie tańsza marka! Torebka Guess ocieka luksusem. Też w Renee i Eobuwie

Połączenie jasnego karmelowego odcienia z ciemnym brązem i wszechobecny monogram - takie połączenie kojarzy mi się wyłącznie z jedną marką, a jest nią Louis Vuitton! Podobne motywy znalazłam jednak także na znacznie tańszej torebce - ten model prezentuje się luksusowo.

Ta torebka wygląda jak od projektanta, a kosztuje znacznie mniej! Znajdziesz ją w Answear

Luksusowa torebka znanej marki to marzenie wielu kobiet. Niektórym marzy się model od domu mody Chanel, inne panie fantazjują natomiast o torebce Gucci czy na przykład Louis Vuitton. Torebki ostatniej z wymienionych marek w większości posiadają podobne, dość charakterystyczne cechy. Należą do nich m.in. połączenie jasnego, karmelowego brązu z ciemniejszym i nieco chłodniejszym odcieniem. Dodatkowo wiele modeli torebek tej marki posiada na sobie monogram z logiem. Zarówno to połącznie kolorystyczne, jak i same monogramy nie są jednak zarezerwowane wyłącznie dla Louis Vuitton, dlatego torebki w podobnym stylu znaleźć możemy także w znacznie tańszych sklepach. Boską propozycję w swojej ofercie posiada m.in. marka Guess.

Torebka o której mowa to model niewielkiego kuferka w całości pokrytego monogramami marki Guess. Propozycja ta utrzymana jest w dwóch odcieniach brązu, posiada zapinaną na magnes klapę oraz pasek w postaci złotego łańcuszka. Cała torebka wykonana jest z ekologicznej skóry i trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę luksusowo. 

Monogram to jeden z ulubionych wzorów wielu kobiet – znajdziesz go także na modelach dostępnych w Renee oraz Eobuwie

Monogram to rodzaj wzoru, który szczególnie często pojawia się na torebkach, portfelach czy innych skórzanych dodatkach. Kobiety doceniają go za luksusowy wygląd oraz ponadczasowy charakter. Podczas gdy torebki w kwiaty noszone są głównie wiosną i latem, to monogram śmiało nosić możemy przez calutki rok. Jeśli więc torebki z monogramem są tym czego aktualnie brakuje w twojej szafie, to ciekawe propozycje znajdziesz w sklepach Renee i Eobuwie. 

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA