Tak wygląda Jennifer Lopez bez doczepów. Jej naturalne włosy są zniszczone, ale fani nie kryją uznania

Mimo dojrzałego wieku Jennifer Lopez słynie z tego, że wygląda wyjątkowo młodo, co zawdzięcza specjalnej diecie i treningom. Choć gwiazda stara się strzec swego nienagannego wizerunku, to nie wstydzi się również pokazywać bez makijażu i doczepów. Tak celebrytka wygląda podczas ćwiczeń.

Jennifer Lopez w lipcu 2024 roku skończy 55 lat, ale mimo swojego wieku wciąż prezentuje się świetnie. Okazuje się jednak, że to w dużej mierze zasługa doczepianych włosów i sporadycznych wycieczek na zabiegi medycyny estetycznej. Aktorka i piosenkarka, choć zazwyczaj pokazuje się w pełnym makijażu i eleganckich stylizacjach, czasem zaprezentuje swoją naturalną odsłonę. Fani nie mogą się nadziwić.

Zobacz wideo Jennifer Lopez, Johnny Depp, czy Ryan Gosling, czyli lista aktorów o wielu talentach artystycznych [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Jennifer Lopez doczepy. Celebrytka zaprezentowała się w naturalnym wydaniu

Mimo swojego wieku Jennifer Lopez jest uważana za jedną z najpiękniejszych celebrytek, a jej młody wygląd i nienaganna sylwetka inspirują kobiety na całym świecie. Aktorka co prawda zaprzecza, jakoby miała poddawać się regularnie operacjom plastycznym, ale nie stroni z kolei od mniej inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Co jakiś czas wstrzykuje sobie botoks, by pozbyć się zmarszczek. Nieznacznych "oszustw" dopuszcza się także, jeśli chodzi o włosy. Artystka często występuje bowiem z doczepianymi kosmykami. Jej naturalna fryzura jest znacznie rzadsza oraz łamliwa, ze względu na częste zmiany kolorów i stylizacji. Wokalistka nie ukrywa jednak tego przed fanami i nie raz wspominała, że stosuje peruki. Co więcej, zdarza jej się pokazywać w naturalnym wydaniu bez makijażu oraz doczepów w mediach społecznościowych. Jennifer Lopez stara się promować autentyczność. Niedawno udostępniła na swoim Instagramie fotografię spomiędzy treningów. Aktorka pozuje na niej w związanych w kok włosach i choć są znacznie rzadsze niż z doczepianymi kosmykami, to fani i tak są zachwyceni.

 

Internauci zachwyceni postawą celebrytki. Jennifer Lopez zaskoczyła naturalnym wydaniem

Coraz częściej użytkownicy social mediów szukają wśród ulubionych gwiazd odrobiny autentyczności. Nic dziwnego, że fotografie, na których celebryci pozują bez makijażu i w "domowym" wydaniu robią aż taką furorę. Podobnie jest z jednym z najnowszych postów Jennifer Lopez.

Wyglądasz przepięknie bez makijażu!
Wspaniała kobieta pod każdym względem. Bardzo Cię podziwiam, Jen!
Jest niewiele osób, które są w tak fenomenalnej, młodzieńczej formie po 50-tce, które osiągnęły to poprzez zaangażowanie, poświęcenie, wytrwałość i dyscyplinę zdrowego stylu życia. Jesteś najlepsza i naprawdę inspirujesz innych, udowadniając, że bycie zdrowym to najlepszy strój, jaki możesz nosić!

- czytamy wśród wielu podobnych wypowiedzi. Jak widać, Jennifer Lopez jest nie tylko inspiracją, jeśli chodzi o talent, czy styl ubioru, ale również tryb życia, z którego wiele osób powinno brać przykład. Za pięknym wyglądem najczęściej stoi zdrowe ciało, które możemy osiągnąć, między innymi uprawiając sport i przestrzegając zdrowej diety.

Więcej o:
Copyright © Agora SA