Praktyczne siedzisko 2 w 1 za 54,50 zł to HIT z Lidla. Wygodne i idealne do małego mieszkania

W Lidlu jest idealne siedzisko do niewielkich pomieszczeń. Praktyczne i wygodne, a teraz na wyprzedaży. Pufy ze schowkiem są również w Ikei i Jysk.

W niewielkim mieszkaniu przydają się meble, które mogą spełniać równocześnie kilka funkcji. Do takich modeli należą siedziska ze schowkami. Są bardzo praktyczne, idealne do niewielkich pomieszczeń i kawalerek. W Lidlu znalazłam puf, który teraz jest na wyprzedaży. Podobne są też w Ikei i Jysku.

Puf z szufladą. Perełka z wyprzedaży Lidla

W każdym pomieszczeniu warto mieć wygodne siedzisko. W Lidlu zauważyłam wyjątkowy puf, który jest nie tylko wygodny, ale równocześnie praktyczny. Oprócz tego, że można na nim wygodnie usiąść, ma także dodatkową funkcję w postaci miejsca do przechowywania drobiazgów. Puf z szufladą 2 w 1 z Lidla jest w kształcie sześcianu.

Wymiary to 40 cm x 40 cm x 40 cm. Ma także zdejmowaną górę. Mebel jest niewielki i na pewno znajdzie się na niego miejsce w każdym pomieszczeniu. Plusem jest również prosty wygląd i stonowany, uniwersalny kolor tapicerki, grafitowy. Będzie pasować do mieszkań w każdym stylu. Sprawdzi się w sypialni, w salonie, a także w pokoju młodzieżowym.

Pufy ze schowkami. Modele z Ikea i Jysk

Praktyczne pufy ze schowkiem są również w innych sklepach. Niedrogi mebel tego typu znalazłam w Ikei. Puf od modelu z Lidla różni się kolorem i kształtem. Szwedzki sklep meblowy proponuje siedzisko, którego postawa jest sześciokątem.

pufa ze schowkiem Ikeapufa ze schowkiem Ikea fot. ikea.com

Ten kształt dodaje oryginalności i nowoczesności. Ponadto puf dostępny jest w niebieskim kolorze o chłodnym odcieniu. Mebel otwiera się poprzez otwarcie górnej części.

pufa ze schowkiem Jyskpufa ze schowkiem Jysk fot. jysk.pl

Puf 2 w 1 jest także w ofercie Jysk. Tym razem ma obły kształt, bo jest w formie walca. Podobnie jak mebel z Lidla, puf jest ciemnoszary, co zwiększa jego uniwersalność i na pewno znajdzie zastosowanie w wielu pomieszczeniach.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA