17 zł za 7 szt. w Action! Ten gadżet zrobi z twojego ogrodu magiczną krainę. Podobne w Lidlu i OBI

Długi majowy weekend to dla wielu osób czas na oficjalne rozpoczęcie sezonu ogrodowego. Już teraz jednak, ze względu na piękną pogodę za oknem, wiele osób decyduje się na drobne ogrodowe prace. W Action znalazłam gadżet, który wprowadzi na twoich zewnętrznych przestrzeniach wyjątkową atmosferę.

7 sztuk za 17,99 zł w Action! Ten gadżet pozwoli ci na tworzenie wyjątkowego klimatu w twoim własnym ogrodzie

Wiosna i lato to czas, w którym znacznie chętniej niż podczas chłodniejszych miesięcy, spędzamy swój wolny czas na tarasach, w ogrodzie czy też na działce. Aby miło spędzało nam się czas w tych zewnętrznych przestrzeniach potrzebna jest odpowiednia ich aranżacja. Przydatnymi elementami są meble ogrodowe, umilające widok rośliny czy też oświetlenie, które nadaje klimat i pozwala na spędzanie czasu w ogrodzie także wieczorem. W sklepach dostępnych jest wiele rodzajów zewnętrznego oświetlenia, a jednym z najpopularniejszych są lampki solarne. W Action znalazłam pakiet 7 sztuk za jedyne 17,99 zł. 

lampki solarnelampki solarne Fot. Action

W ostatnich dniach w Action pojawiło się wiele przeróżnych dodatków do ogrodu. Jedną z nich był pakiet 7 solarnych lampek za śmieszną cenę 17,99 zł. Lampki te posiadają niewielki panel solarny, który pozwala na ładowanie energii, która następnie wieczorem wykorzystywana jest do zasilenia lampy. 

Lampy solarne z Action można swobodnie wbić w ziemię za pomocą dołączonego plastikowego grota, w dowolnym miejscu w waszym ogrodzie. To bardzo wygodny sposób na stworzenie wyjątkowego klimatu. 

Efektowne lampki ogrodowe także w Lidlu oraz Obi

Solarne lampy ogrodowe aktualnie znaleźć możemy w większości sklepów budowlanych. Interesujący rodzaj pojawił się także w sklepie Lidl. Na stronie moją uwagę przyciągnęły lampy, które swoim wyglądem imitują kamienie. 

Jeśli jednak wolicie bardziej klasyczne i tańsze rozwiązania, to w obi dostępne są niewielkie lampki solarne w cenie 2,99 zł za sztukę. 

lampka solarna OBIlampka solarna OBI Fot. Obi

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA