Niewiarygodne! Meble ogrodowe za 359 zł? Taniej niż w Action nie ma nigdzie. Też w Castoramie i Selsey

Majówka już za rogiem, a to oznacza, że zapewne wiele z was szykuje już swoje tarasy na sezon grillowy. Niezbędne do tego są odpowiednie meble. Zestaw ogrodowy z Action nie tylko świetnie sprawdzi się na letnie posiadówki na zewnątrz, ale także nie nadwyręży waszego budżetu.

Pełen zestaw ogrodowy za tak niską cenę? Na waszym miejscu już biegłabym do Action

Czy sezon ogrodowo-balkonowo-tarasowy możemy już uznać za oficjalnie rozpoczęty? Choć majówka wciąż jeszcze przed nami, to już teraz warto przygotować swoje zewnętrzne przestrzenie – szczególnie, że pogoda na zewnątrz zdecydowanie nam dopisuje! Aby móc miło spędzać czas na naszym tarasie potrzebne są meble ogrodowe. Choć często, ceny kompletu tego typu mebli oscylują w okolicach kilku tysięcy złotych, to w Action pojawił się właśnie pełen zestaw ogrodowy za jedyne 359 zł! Jestem prawie pewna, że takiego zestawu w równie niskiej cenie nie znajdziecie nigdzie indziej. 

Zestaw ogrodowyZestaw ogrodowy Fot. Action

Zestaw wygodnych mebli ogrodowych to coś, co znacząco wpływa na komfort wypoczynku. Każdy kto posiada swój własny kawałek trawnika bądź tarasu, zapewne marzy o tym by taki komplet znalazł się w jego posiadaniu. Najczęściej jednak za zestawy składające się z kanapy, fotela i stoliku zapłacić trzeba nawet kilka tysięcy złotych, na co wiele osób zwyczajnie nie może sobie pozwolić. Komplet z Action może być dla takich osób genialną alternatywą! Osobiście jeszcze nigdy nie natknęłam się na podobny zestaw w równie atrakcyjnej cenie. 

Komplet mebli z Action składa się z dwóch foteli, dwuosobowej kanapy oraz niewielkiego, niskiego stolika. Podobne zestawy udało mi się znaleźć także w sklepach Slesey oraz Castoarama i choć są one nieco droższe od propozycji z Action, to ich cena wciąż nie przekracza 1000 zł. Są to więc opcje, które również zainteresować mogą osoby o dość mocno ograniczonym budżecie. 

zestawy ogrodowezestawy ogrodowe Fot. Selsey, Castorama

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA