Para prezydencka jak zakochani nastolatkowie. Stylizacja Agaty Dudy to hit, lecz uwagę zwracają czułe gesty

Andrzej Duda udał się z kolejną wizytą do USA, by spotkać się z przedstawicielami państwa. Prezydentowi towarzyszyła jego żona, która jak zawsze przykuła uwagę dziennikarzy swoją stylizacją. Tym razem jednak zwrócono uwagę na coś jeszcze. Para nie szczędziła sobie romantycznych gestów.

Agata Kornhauser-Duda tegorocznej wiosny zachwyca lekkością i młodzieńczym stylem, nie rezygnując z elegancji i kobiecości. Gdy udała się wraz z mężem Andrzejem z wizytą do Stanów Zjednoczonych, postawiła na wyjątkowo gustowne i nowoczesne rozwiązanie. Tym razem jednak nie tylko jej niebagatelny strój przyciągał wzrok. Para prezydencka nie szczędziła sobie czułych gestów i spojrzeń. Podobne zachowanie miało miejsce niedługo wcześniej. Czyżby przeżywali drugą młodość?

Zobacz wideo Krzysztof Śmiszek: Zalecałbym prezydentowi Dudzie, by utrzymywanie relacji z Trumpem nie było zbyt ostentacyjne

Prezydent w USA. Agata Duda tak zachwycała stylizacją, że nawet mąż nie mógł oderwać wzroku

Podczas pierwszego dnia wizyty pary prezydenckiej w Stanach Zjednoczonych, Andrzej Duda brał udział w spotkaniach w siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych. Rozmawiał tam między innymi z Sekretarzem Generalnym ONZ - António Guterresem, a nieco wcześniej z Przewodniczącym Zgromadzenia Ogólnego ONZ - Dennisem Francisem oraz Przewodniczącą Rady Gospodarczej i Społecznej ECOSOC - Paulą Narváez. Zaskakuje natomiast fakt, że w środę, 17 kwietnia 2024 roku spotkał się również z Donaldem Trumpem, który ma zamiar znów kandydować na prezydenta USA. Według informacji podanych przez szefa gabinetu prezydenta RP, Marcina Mastalerka, wizyta odbyła się w „przyjacielskiej atmosferze" i trwała ponad dwie godziny. Politycy rozmawiali między innymi o wsparciu Ukrainy oraz zwiększeniu wydatków na obronność krajów NATO.

Prezydent Andrzej Duda z tej okazji założył klasyczny garnitur i granatowy płaszcz o ulubionym kroju nieco ponad kolana. Zachwyciła za to jego żona, która wybrała elegancki, choć nowoczesny płaszcz w biało-czarnej kolorystyce. Dopasowała do niego spodnie na kant oraz wysmuklające optycznie nogi, czarne szpilki. Nic dziwnego, że Andrzej Duda praktycznie nie spuszczał jej z oczu, a po wylądowaniu w USA złapał ją za rękę i tak podążyli razem do wyznaczonego miejsca spotkania. Stylizację Agaty Kornhauser-Dudy możemy zobaczyć na oficjalnej stronie portalu Wprost, który udostępnił fotografie z wizyty pary prezydenckiej w USA. My zwróciliśmy jednak uwagę na jeszcze jeden strój pierwszej damy. Podczas ważnej uroczystości w Pałacu Prezydenckim również nie zabrakło czułości między Andrzejem Dudą, a jego żoną.

Agata Duda: Wiek nie gra roli. Pierwsza dama wybiera odmładzające kreacje, a mąż zachwycony

Od początku tej wiosny Agata Kornhauser-Duda wybiera dobrze skrojone i eleganckie stroje, które dodatkowo odmładzają ją rozświetlającym kolorem. Szczególnie upodobała sobie dwurzędowe marynarki w połączeniu z nieco rozszerzanymi, szykownymi spodniami. W uroczystości podsumowującej Akcję Pomocy Polakom na Wschodzie w latach 2020–2023, w której wzięła udział razem z mężem, zachwyciła jasnobrązowym kompletem. Pod spód dobrała biały top, a do żakietu i spodni idealnie dopasowała szpilki w podobnym kolorze. Całość podkreśliła jej smukłą sylwetkę, a prezydent znów nie mógł powstrzymać się przed okazywaniem pierwszej damie romantycznych gestów. Na zdjęciach stoją wyjątkowo blisko siebie, a podczas jednej z przemów, Andrzej Duda dotknął dłoni Agaty, patrząc na nią z czułością. Można odnieść wrażenie, że prezydentowa przygląda mu się z radością w oczach. Ich pozytywny nastrój udzielił się gościom Pałacu Prezydenckiego, a doskonale dobrana stylizacja stała się inspiracją dla pań w podobnym wieku.

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Śledzisz poczynania pary prezydenckiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.