Kosztuje 169 zł, a w Action cały komplet jest za 25,95 zł! Bez niego nie wyjadę na urlop. Też w Etam i H&M

Niedługo rozpoczyna się sezon urlopowy. Większość z nas już teraz planuje pierwsze wyjazdy i zaopatruje się w najpotrzebniejsze na nie rzeczy. Jeden z niezbędnych elementów na każdy urlop znajdziecie teraz w Action! Cena? 25,95 zł.

Gdzieniegdzie kosztuje nawet 170 zł! Ja podobny dorwałam w Action za ułamek tej ceny

Majówka już za rogiem, a zaraz po niej nastąpią długo wyczekiwane wakacje! Zapewne wiele osób już teraz przygotowuje się na czas urlopu, kupując pierwsze potrzebne rzeczy. Ja także należę do tego grona i już teraz zaczęłam poszukiwania nowej walizki, torby czy chociażby wygodnej, letniej piżamy. Jak się okazuje, ładne i wygodne piżamowego komplety potrafią kosztować niemałe pieniądze, dlatego bardzo ucieszyłam się, gdy zobaczyłam że piękny prążkowany komplecik z szortami, w Action można kupić już za 25,95 zł!

piżama Actionpiżama Action Fot. Action

Zestaw o którym mowa składa się z krótkich szortów z prążkowanego materiału, zakończonymi falbankami na nogawkach oraz bluzki na szeleczkach z takiego samego materiału. Cały komplet kosztuje jedynie 25,95 zł i dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czerni, różu oraz szarości. 

Piżamowe komplety, w zależności od kroju, jakości materiału oraz marki potrafią mieć naprawdę szeroki przekrój jeśli chodzi o ceny. W sklepie Etam znalazłam bowiem bardzo podobny zestaw do tego z Action, jednak tam obie części (spodenki i bluzkę) dostępne są do kupienia oddzielnie. Za spodenki wykonane z prążkowanej dzianiny również wyposażone w falbankę na końcu nogawek zapłacić trzeba 89,90 zł, natomiast koszt topu to 79,90 zł. 

piżama Etampiżama Etam Fot. Etam

Porównując wyłącznie kwestie wizualną oraz cenę, można śmiało stwierdzić, że piżama z Action to bardziej korzystny zakup. Niestety nie możemy tutaj porównać aspektu jakości materiału ponieważ skład kompletu z Action nie został udostępniony na ich stronie internetowej. 

Oprócz sklepów Action oraz Etam, wiele modeli piżam w różnych cenach znajdziecie także w asortymencie H&M. Za komplet składający się z szortów oraz koszulki z krótkim rękawem, wykonanych z gofrowanej tkaniny, zapłacić trzeba 79,99 zł.

piżama z H&Mpiżama z H&M Fot. H&M

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W jakiej piżamie śpi ci się najlepiej?
Więcej o:
Copyright © Agora SA