Action lepsze niż drogie butiki! Tych butów nie zdejmę przez całe lato. Cena? 21 zł. Też w Reserved i Eobuwie

Sklep Action przechodzi ostatnio sam siebie! Oprócz domowych czy urodowych gadżetów ostatnio pojawiają się w nim także prawdziwe modowe perełki. Niedawno kupiłam tam buty, które zabiorę ze sobą na każdy wakacyjny wyjazd. Kosztowały mnie grosze!

Lekkie, wygodne, przewiewne i w dodatku za wyjątkowo niewielkie pieniądze. Za twoim miejscu już biegłabym po nie do Action!

Lato coraz bliżej! Chyba czas najwyższy aby przygotować swoją garderobę na te zbliżające się cieplejsze dni. Jeśli w twojej szafie wciąż brakuje odpowiednich lekkich i przewiewnych butów, to z pomocą przychodzi Action! To właśnie tam znajdziecie modne i stylowe klapki na lato w cenie 21,95 zł. Wydaje mi się, że nigdzie już nie znajdziecie taniej.

klapki z Actionklapki z Action Fot. Action

Klapki o których mowa pojawiły się w zakładce "promocje tygodnia" widocznej na stronie internetowej Action. W tej cenie dostępne będą one od 8.05 do 14.05. W ofercie znajduje się aż 5 różnych rodzajów damskich klapek. Znajdziemy tam parę z plecionym paskiem w kolorze rose gold, brązowy model z czarnym paskiem oraz cały czarny model z plecionym paskiem. Dostępna będzie także wersja biała i złota. Z pewnością każdy znajdzie idealną dla siebie opcję. 

Wygodne klapki to prawdziwy must have na lato! Modeli z Reserved i Eobuwie nie zechcesz zdejmować przez cały sezon

Klapki to ten rodzaj obuwia, który wielu osobom kojarzyć się może z basenem lub ewentualnie plażą. W sklepach coraz częściej pojawiają się jednak modele o znacznie bardziej eleganckim charakterze. Takie pary z powodzeniem posłużyć wam mogą również jako dopełnienie codziennych lub nawet tych bardziej formalnych stylizacji. 

 

Piękne modele damskich klapek, oprócz wspomnianego już wyżej sklepu Action znajdziecie również w Eobuwie oraz Reserved. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.