Najmodniejsze buty znowu w Lidlu! Wyglądają jak model za 300 zł, a kosztują 39 zł. A co w Reserved i Born2be?

Przygotowani na letni sezon? Jeśli nie to biegnijcie do Lidla, bo właśnie do asortymentu powróciły najmodniejsze klapki aktualnego sezonu. Wyglądają jak propozycja od znanej, drogiej marki, a kosztują ułamek ich ceny.

To chyba najwygodniejsze buty na lato! Znajdziesz je w Lidlu za 39,99 zł

Bez jakich butów nie wyobrażacie sobie upalnego lata? W mojej szafie nie może zabraknąć trzech modeli: sneakersów, balerinek oraz wygodnych i stylowych klapek. Jeśli chodzi o klapki, to aktualnie w trendach królują głównie dwa rodzaje: leciutkie, najczęściej skórzane propozycje na cienkiej podeszwie oraz wygodne modele na wysokiej profilowanej podeszwie z dwoma grubymi paskami. Drugi z wymienionych modeli pojawił się właśnie w najnowszej gazetce sklepu Lidl! To prawdziwy HIT na lato.

klapki z Lidlaklapki z Lidla Fot. Lidl

Gdy przeglądając najnowszą gazetkę sklepu Lidl natrafiłam na ten model klapek, od razu wiedziałam, że już w poniedziałek (20.05) pobiegnę po niego do sklepu. Propozycja ta już na pierwszy rzut oka przypomina mi bowiem kultowy model od marki Birkenstock, która od dłuższego czasu znajduje się na mojej liście zakupowych marzeń. Teraz podobny model mogę kupić za ułamek ceny oryginalnego modelu.

Klapki z Lidla, choć posiadają bardzo podobną podeszwę do oryginalnych Birkenstocków, różnią się trzymającymi nogę paskami oraz rzez jasna ceną! Propozycja z Lidla, choć również posiada dwa dość grube paski, to nie mają one na sobie ozdobnej klamry. Dodatkowo same paski mają dwa różne kolory (do wyboru: biały i brązowy lub czarny i khaki) co nadaje całości ciekawego charakteru. 

Klapki na grubej, można by wręcz powiedzieć "masywnej" podeszwie to coś, co jeszcze kilka lat temu stanowiło mocno kontrowersyjną i oryginalną opcję letniego obuwia. Aktualnie, buty tego typu należą do jednych z najbardziej popularnych i dostępne są w niemal każdej sieciówce. Stylowe modele znajdziecie m.in. w Reserved czy Born2be. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA