10 szt. za 11 zł w Action - Pobiegłam w mgnieniu oka! Korzystam z tego codziennie. Także w Jysk i Sinsay

Ta rzecz dosłownie ułatwia mi życie na co dzień! Korzystam z niej każdego dnia, dlatego gdy tylko zobaczyłam, że w Action można ją kupić za jedyne 11 zł ,od razu pobiegłam do sklepu. Dawniej kupowałam ją kilkukrotnie drożej.

Takiej ceny dawno nie widziałam! 11 zł za 10 sztuk? Od razu zrobiłam ogromny zapas

Czysty i zorganizowany dom to kwestia, która niewątpliwie może ułatwić życie. Naczynia ułożone w odpowiednich szafkach, sztućce leżące w swoich organizerach czy chociażby wyprasowane ciuchy wiszące na wieszakach – to wszystko znacząco przyspiesza wykonywanie codziennych czynności. Kiedy kilka lat temu wszystkie swoje ubrania miałam poskładane na półkach w szafie, denerwowałam się, że przed założeniem muszę je wyprasować. Dodatkowo poskładane ubrania są mniej widoczne, przez co zdarzało mi się zapominać o istnieniu pewnych elementów garderoby. Od kiedy wszystkie ubrania wywieszone mam na wieszakach, ten problem zniknął. 

Na rynku dostępna jest cała gama różnorodnych wieszaków. Choć zdecydowanie najpopularniejszym modelem są te klasyczne plastikowe, to ja nie jestem ich największą fanką. Dlaczego? Ponieważ są one bardzo śliskie i wiele materiałów zwyczajnie z nich spada. Ideałem są więc dla mnie wieszaki, pokryte à la welurowym materiałem.  

wieszaki welurowewieszaki welurowe Fot. Action

Tego typu wieszaki potrafią być jednak dosyć drogie! Za pakiet 20 welwetowych wieszaków zdarzyło mi się płacić nawet około 60 zł. Gdy tylko zobaczyłam, że w sklepie Action kupić można komplet 10 sztuk za 11,49 zł od razu pobiegłam zrobić niemały zapas. Po ich zakupie okazało się, że jakością niczym nie odbiegają one od tych znacznie droższych propozycji. 

wieszakiwieszaki Fot. Jysk, Sinsay

Oprócz sklepu Action, welurowe wieszaki znaleźć możecie również w sklepach Jysk i Sinsay. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.