"To pachnie drogo, luksusowo" Polki oszalały na punkcie tej parfumy, a cena? 50 zł!

Czy zdarzyło wam się kiedyś zapytać obcą osobę o to czym pachnie? Jedna z Tiktokerek tak właśnie zrobiła i tym sposobem odkryła przepiękny, luksusowy zapach, którego cena to jedynie 50 zł! Zamawiajcie go, póki nie jest całkiem wyprzedany.

Piękne perfumy w niskiej cenie? Jedna z Tiktokerek znalazła prawdziwą perełkę za jedyne 50 zł!

Piękny zapach to coś, co potrafi ozdobić nas lepiej niż niejedna biżuteria. To właśnie zapach też jest tym czynnikiem, który potrafi przyciągać całą masę komplementów. Czy jednak aby pięknie pachnieć trzeba wydawać fortunę na drogie perfumy znanych marek? Okazuje się, że wcale nie! Jedna z Tiktokerek podzieliła się ze swoimi widzami zapachem, który odkryła przypadkiem podczas sesji zdjęciowej. Jak sama wspomina: 

Pachnie drogo, luksusowo, kwiatowo, czysto, pięknie, wszyscy po prostu aż tam ożyli od tego zapachu!

Czy mowa tutaj o perfumie od drogiej, luksusowej marki? Nie! Chodzi o zapach za 50 zł z Avonu.

Zapach o którym mowa to woda perfumowana Rare Flowers Solar Narcissus z Avonu. Jest to kompozycja owocowo-piżmowo-zielona, która idealnie nadaje się zarówno na co dzień, jak i większe wieczorne wyjścia. Wodę tą dostać można obecnie m.in. na Allegro za około 50 zł za 50 ml. 

Woda perfumowana od marki Avon cieszy się wyjątkowo przychylnymi opiniami, co w przypadku tanich zapachów nie zdarza się zbyt często. Oprócz polecenia przez jedną z najbardziej znanych polskich tiktokerek, wiele osób w komentarzach czy opiniach na Allego również dzieli się swoimi pozytywnymi opiniami o tym zapachu. 

Piękny zapach! Ma to 'coś'
Śliczny,kwiatowy zapach,długotrwałe się utrzymuje na skórze i ubraniu,polecam

 – piszą zachwycone posiadaczki tego właśnie zapachu.  

 Marka Avon posiada w swojej ofercie także wiele innych, różnorodnych zapachów w równie świetnych (a nawet niższych) cenach. Być może warto wypróbować także inne nuty? 

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.