Kupiłam je za 9,99 zł w Biedronce. Mój ogród nigdy nie wyglądał tak magicznie. Sprawdź też w Sinsay i Obi

Coraz cieplejsze dni sprzyjają długiemu przesiadywaniu na tarasach i ogrodach. Bez odpowiedniego oświetlenia, wieczory na zewnątrz nie są jednak tak klimatyczne. Na szczęście w Biedronce znalazłam gadżet, który całkowicie odmienił moje wieczory w ogrodzie.

Mój ogród nigdy nie wyglądał tak pięknie! W osiągnięciu takiego efektu pomogły mi lampki z Biedronki

Czy wasze ogrody są już gotowe na wiosenno-letni wypoczynek? Ostatnich kilka dni zdecydowanie sprzyja przesiadywaniu na ogrodzie, a ciepłe noce pozwalają, na chwile relaksu na zewnątrz także długo po zachodzie słońca. Jak wiadomo, aby móc w pełni cieszyć się wieczornemu odpoczynkowi na ogrodzie, niesamowicie istotną kwestią jest odpowiednie oświetlenie. W moim ogrodzie niepowtarzalny klimat zapewniły lampki solarne, które teraz kupić możecie za 9,99 zł w Biedronce!

lampa solarnalampa solarna Fot. Biedronka

W najnowszej gazetce sklepu Biedronka pojawiły się niedawno efektowne lampki solarne LED, które można wbić w ziemię w dowolnym miejscu w ogrodzie. Choć zwykle, tego typu lampki świecą wyłącznie na jeden (najczęściej biały lub pomarańczowy) kolor, to propozycja z Biedronki świeci na kolor czerwony, zielony oraz niebieski. Kolorowe światło tworzy w ogrodzie naprawdę niepowtarzalny, magiczny wręcz klimat. 

Co ciekawe, aby osiągnąć taki efekt, wcale nie trzeba przepłacać! Bowiem jedna sztuka tego typu lampki kosztuje jedynie 9,99 zł.

Lampki solarne to aktualnie bardzo popularny sposób na podrasowanie wyglądu swojego ogrodu. W sklepach coraz częściej więc pojawiają się tego typu opcje w różnych kształtach i co za tym idzie także w różnych cenach. Za 12,99 zł kupić możemy lampkę w kształcie kuli, która idealnie sprawdzi się do nowoczesnych ogrodów. W Sinsay natomiast znajdziemy 4 sztuki klasycznych, niewielkich lampek za 17,99 zł.

lampa solarnalampa solarna Fot. Obi, Sinsay

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.