Wygodniejszych nie miałam! Rieker wyprzedaje półbuty lekkie jak piórko. A co w Lasocki i Ryłko?

Lekkie, wygodne, a jakie stylowe! - Ulubiona marka obuwnicza wielu Polek właśnie przeceniła piękny model ażurowych półbutów. Zakładając je, latem nie będziecie już chciały nosić żadnej innej pary.

Nie wiesz jakie buty wybrać na nadchodzące lato? Półbuty Rieker spełnią wszystkie twoje wymagania!

Zmiana pór roku zdecydowanie sprzyja wszelkim zakupom! Jeszcze niedawno chowałam na strych wszystkie botki i kozaki, a na ich miejsce wyciągałam ulubione sneakersy. Teraz gdy temperatura na zewnątrz niemal każdego dnia przekracza już 25 stopni, czas sięgnąć po jeszcze lżejsze modele butów. Na szczęście, cudowna para lekkich półbutów od mojej ulubionej marki Rieker pojawiła się właśnie na wyprzedaży w sklepie Eobuwie. To idealna propozycja na letnie dni. 

Buty, o których mowa to model ażurowych półbutów o dość zabudowanej cholewce. Model ten nie posiada żadnych zapięć ani wiązań, dzięki czemu zakłada się je bardzo szybko i łatwo. Propozycja ta posiada wygodną podeszwę oraz cholewkę pełną ażurowych wycięć, które zapewniają doskonały przewiew! Model marki Rieker dostępny jest obecnie na wyprzedaży!

Oprócz wskazanych powyżej półbutów, marka Rieker ma w swojej ofercie także wiele innych przeróżnych modeli butów idealnych na cieplejsze dni. Warto więc nieco szerzej zapoznać się z ich ofertą.

Ażurowe buty to prawdziwy HIT nadchodzącego lata! Oprócz marki Rieker znajdziesz je także w Lasocki i Ryłko

Ażurowe wzory to motyw, który bardzo mocno zdominował aktualny rynek mody. W sklepach spotkać możemy aktualnie zarówno wspomniane już wyżej ażurowe buty, jak i ażurowe sukienki, bluzki czy sweterki. Oprócz wspomnianej już marki Riker ażurowe buty dostępne są również w ofercie wielu innych, w tym kilku Polskich marek. 

W asortymencie marki Lasocki znajdziecie zarówno modele efektownych ażurowych półbutów, jak i stylowych balerinek. Inną parę pięknych balerinek, a także piękne ażurowe sandałki znajdziecie natomiast w marce Clara Barson. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA