Tiktoker spróbował jagodzianki Magdy Gessler. Internauci: Nikt mi nie powie, że to jest normalna cena

Sezon na jagodzianki właśnie się rozpoczął, a co za tym idzie, pierwsze słodkości ponownie pojawiły się w warszawskiej cukierni Magdy i Lary Gessler. Lokal postanowił odwiedzić znany tiktoker, oceniający podobne przysmaki. To, co najbardziej zaskakuje, to cena.

Wraz ze zbliżającym się latem, rozpoczął się również sezon na jagodzianki. Pierwsze drożdżowe bułki o owocowym wypełnieniu, uwielbiane przez Polaków, pojawiły się już w wielu cukierniach w całym kraju. Nie mogło zabraknąć ich również w lokalu prowadzonym przez Magdę Gessler i jej córkę, Larę. "Słodki... Słony" odwiedził popularny tiktoker. Zaskoczył go nie tylko smak, ale i cena.

Zobacz wideo Magda Gessler w ogniu pytań, czyli pączek za 22 zł będzie jeszcze droższy!

Jagodzianka Magdy Gessler zaskakuje ceną. Tiktoker wybrał się do cukierni "Słodki... Słony"

Magda Gessler razem ze swoją córką Larą prowadzą nie tylko restauracje, ale również cukiernię, w której serwują sezonowe wypieki. To popularny lokal "Słodki... Słony" przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie. Ich bułki z jagodowym nadzieniem co sezon cieszyły się ogromną popularnością, nawet mimo naprawdę wysokiej ceny. W 2023 roku bowiem za jedną jagodziankę trzeba było zapłacić aż 28 złotych. Okazuje się jednak, że i tego lata musimy wydać nie lada fortunę za zjedzenie znanego przysmaku. Cukiernię postanowił odwiedzić chętnie obserwowany przez internautów tiktoker, nagrywający pod nazwą NieMozart. Sympatyczny Amadeusz wybrał się do restauracji i nie zwlekając, zamówił jagodziankę. Cena, choć jeszcze wyższa niż rok temu, jego zdaniem odpowiadała jakości. Fani mają jednak mieszane uczucia.

Ile kosztuje jagodzianka u Gesslerowej? Towar luksusowy. Internauci nie mogą w to uwierzyć

Amadeusz co jakiś czas raczy swoich obserwatorów ocenami popularnych przysmaków. Niedawno zawitał do cukierni "Słodki... Słony" i zamówił długo wyczekiwaną jagodziankę. Nie omieszkał skomentować wysokiej ceny.

Drożdżowe bułki dostaniecie za 31 złotych od sztuki. Czy to są jagodzianki Gucci? Na pewno jest ciężka. W środku znajduje się niezliczona ilość owoców.

- zażartował tiktoker. Po chwili przeszedł do degustacji i nie ukrywał, że jest to produkt wyjątkowo dobrej jakości.

Smak? Tu zawsze była topka, ale w tym roku to totalny sztos. Chrupiąca idealnie maślana kruszonka i mnóstwo jagód. Powiem szczerze - wolę zjeść jedną w Słodkim niż dziesięć z dyskontu.

- podsumował Amadeusz. Internauci nie są jednak przekonani do wydania ponad 30 złotych na jedną jagodziankę, nie ważne, jak pyszna by ona nie była.

Sorry, ale nikt mi nie powie, że to jest normalna cena za bułkę z jagodami
Póki jest popyt, będzie podaż, wiadomo, ale naprawdę ludzie jagodzianka za 31 zł? Musiałaby być ze złotem, żebym tyle wydała!

- czytamy wśród wielu podobnych komentarzy. Pomimo uprzedzeń, wciąż znajdzie się ogrom klientów, którzy z czystej ciekawości będą chcieli spróbować popularnego przysmaku. Z pewnością skuszą się wielbiciele jagodzianek, zwłaszcza że opinia tiktokera nie pozostawia złudzeń.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Masz zamiar spróbować jagodziankę od Magdy Gessler?
Więcej o:
Copyright © Agora SA