To najmodniejsza kreacja na lato, a dorwałam ją za 39 zł w Lidlu! Ażurowy ideał. A co w Laurella i Reserved?

Na punkcie ażurowych i szydełkowych elementów garderoby oszalał obecnie cały świat mody! Lidl zdaje się szybko podążać za najnowszymi trendami, dlatego w najnowszej gazetce pojawiła się spódnica w tym najbardziej trendowym fasonie. Cena? 39,99 zł.

Najmodniejsza spódnica lata wreszcie w Lidlu! To prawdziwy wakacyjny HIT

Jest tak piękna, że aż trudno uwierzyć, że dostępna jest w sklepie Lidl! O czym mowa? O spódnicy, którą śmiało można by nazwać mianem najmodniejszej spódnicy na lato 2024. Ażurowe i szydełkowe elementy garderoby już w zeszłym roku powoli przebijały się do modowych trendów. Tej wiosny zapanował na nie jednak prawdziwy szał, a swetry, koszule, sukienki, spódnice, a nawet buty zaczęły pojawiać się we wszystkich sklepach odzieżowych. Prawdziwa perełka w tym stylu zawitała również do Lidla!

spódnica szydełkowa z Lidlaspódnica szydełkowa z Lidla Fot. Lidl

W najnowszej gazetce znaleźć możemy spódnicę, która w trendy wpisuje się nie tylko swoim szydełkowym materiałem, ale także długością midi! Jest to spódnica o dość przylegającym fasonie sięgająca swoją długością delikatnie za połowę łydek. Dla niższych osób zdecydowanie będzie to raczej długość maxi. 

Cała spódnica wykonana jest z szydełkowego materiału i wyposażona w nieco krótszą podszewkę. Kreacja ta dostępna jest w dwóch uniwersalnych kolorach: czarnym oraz beżowym. 

Ażurowe ubrania są hitem lata! Gdzie szukać tego typu perełek?

Jak już wcześniej wspomniałam ażurowe materiały to coś, co aktualnie znajdziecie w większości odzieżowych sklepów. Są one obecne nie tylko na wspomnianych wyżej spódnicach, ale również na sukienkach. Piękne propozycje tego typu czekają na was m.in. w sklepie Laurella czy też Reserved!

Oprócz ubrań ażur znajdziecie również na wielu modelach letniego obuwia. Te propozycje ażurowych półbutów od marki Rieker i Lasocki zdecydowanie skradły moje serce. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.