Baby z "Drity Dancing" ma córkę. Jej ojcem wcale nie był przystojny Patrick Swayze

Filmowa Frances Houseman, nazywana również Baby z "Dirty Dancing", swego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych i rozchwytywanych aktorek. Jennifer Grey była z wieloma mężczyznami, ale tylko z jednym doczekała się córki. 22-letnia Stella poszła w ślady rodziców.

Jennifer Grey wraz ze swoim byłym mężem, również aktorem, doczekała się 22-letniej już córki Stelli Gregg. Dziewczyna jest niezwykle podobna do rodziców nie tylko jeśli chodzi o wygląd, ale również zainteresowania. Wzorem gwiazdora z filmów Marvela i słynnej Baby z "Dirty Dancing", wybrała karierę filmową.

Zobacz wideo I Am Patrick Swayze - zwiastun filmu

"Dirty Dancing": Obsada, której nie trzeba przedstawiać. Słynna Baby ma córkę

Jennifer Grey to aktorka, która swoją popularność zawdzięcza filmowi Dirty Dancing, w którym zagrała u boku Patricka Swayze. Poza romantyczną historią ma na swoim koncie także takie klasyki, jak "Wolny dzień Ferrisa Buellera", czy "Ogary z Broadwayu". Baby z hitowego musicalu szybko zdobyła ogromne powodzenie u mężczyzn i spotykała się z takimi gwiazdorami, jak Johnny Depp, William Baldwin, Michael J. Fox oraz Timothy Hutton. Za mąż wyszła dopiero w 2001 roku, związując się z Clarkiem Greggiem. Aktor znany jest przede wszystkim z serii filmów uniwersum Marvela. Grał postać agenta Phillipa J. Coulsona w "Thorze", "Iron Manie" oraz "Avengersach". Niestety para rozwiodła się po 19 latach małżeństwa, ale doczekali się córki, Stelli. 22-letnia już dziewczyna poszła w ślady rodziców.

Marvel: Postacie z uniwersum są rodziną. Stella Gregg z "S.H.I.E.L.D." to córka Agenta Coulsona

Córka Clarka Gregga i Jennifer Grey przyszła na świat 3 grudnia 2001 roku. Obecnie ma 22 lata i z powodzeniem zajmuje się aktorskim rzemiosłem. Choć wyglądem bardziej przypomina mamę, to udało jej się zagrać u boku ojca w komediodramacie "Sprawa zaufania". Ponadto występuje w serialu z tego samego uniwersum, z którego pochodzi słynny Agent Coulson. Stella wzorem taty wsiąknęła w świat Marvela, decydując się zagrać w serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Młodą gwiazdę obserwuje w mediach społecznościowych cała rzesza fanów. Chętnie śledzą jej poczynania zarówno prywatne, jak i zawodowe. Stella zaś nie wstydzi się swojego pochodzenia i zdarzy jej się opublikować post związany z jej rodzicami. W końcu to dzięki nim odnalazła swoją największą pasję, jaką jest kino. Poza nim jednak stara się udzielać publicznie, chwytając różnych zajęć. Przez pewien czas interesowało ją dziennikarstwo. W 2011 roku, jako 10-letnia dziewczynka, przeprowadziła wywiad ze swoją matką na potrzeby reportażu "Redbook". Ponadto jest obyta z show-biznesem. Często gościła bowiem u boku swoich rodziców na czerwonym dywanie, wspierając ich i zawsze będąc przy nich.

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.