Czy to Birkenstock? Nie, to klapki z Action! Wyglądają podobnie, a są za 18 zł. Też w Eobuwie i Reserved

Klapki to jeden z ulubionych rodzajów damskiego, letniego obuwia. Action wie o tym doskonale, dlatego w ich asortymencie niedawno pojawiła się praktyczna i stylowa para za 18,95 zł! Wyglądają stylowo, a sprawdzą się nawet w wodzie.

Wyglądają jak Birkenstock, a są wodoodporne i kosztują 18,95 zł – klapki z Action to HIT na wakacje

Klapki to jeden z ulubionych elementów damskiej, letniej garderoby. Są lekkie, przewiewne i w większości przypadków także bardzo komfortowe dla stopy. Odnoszę wrażenie, że w kwestii klapek, kobiety dzielą się na dwie kategorie: tych, które lubią leciutkie klapki na cienkiej podeszwie oraz te, które preferują noszenie modeli z grubą podeszwą w klimacie Birkenstocków. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, to już teraz powinnaś wybrać się do sklepu Action 

Klapki z ActionKlapki z Action Fot. Action

To właśnie tam znalazłam bowiem klapki, które swoim wyglądem przypominają nieco Bikrenstocki, jednak są w całości wykonane z wodoodpornego materiału. 

Klapki z Action posiadają dość grubą podeszwę oraz szerokie paski z klamrami. To właśnie te elementy upodabniają tę parę do klasyków marki Birkenstock. Na tym jednak podobieństwa się kończą, bowiem model z Action wykonane są w całości z wodoodpornego, sztucznego tworzywa, co czyni je świetną opcją na basen czy na plażę. Warto zwrócić uwagę na tą propozycję, szczególnie, że kosztują one jedynie 18,95 zł. 

Jeśli jednak nie zależy ci na wodoodporności i wolisz zdecydować się na zakup oryginalnych Birkenstocków, to znajdziesz je w asortymencie sklepu Eobuwie. 

Jeśli natomiast należysz do pierwszej z wymienionych wyżej grup kobiet i do twojego gustu znacznie bardziej przemawiają leciutkie klapki na cienkiej podeszwie, to wiele stylowych modeli tego typu czeka na ciebie w Reserved. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.