Czy są z Paryża? Nie! Kupiłam je za 20 zł w Kik. W tych szortach zadasz szyku. A co w Reserved i 4F?

Czy można wyglądać wprost jak z Paryskich ulic, nie wydając przy tym dużych pieniędzy? Sklep Kik udowadnia, że zdecydowanie tak! W najnowszej kolekcji pojawiły się tam szorty, które wyglądają efektownie, a kosztują grosze.

Paryski szyk za grosze w Kik! Te spodenki to HIT na letnie dni

Choć lato dopiero się rozpoczyna, to wysokie temperatury utrzymują się już od dłuższego czasu. W upalne dni trudno obejść się bez wygodnych, krótkich szortów, które dają choć odrobinę ulgi od wysokich temperatur. W sklepach dostępnych jest wiele przeróżnych modeli krótkich spodenek. Od dresowych propozycji, przez jansowe klasyki, aż po całkiem eleganckie opcje. Model, który dostępny jest w sklepie Kik, jest świetnym połączeniem eleganckiego wyglądu i wygody. 

Szorty w paskiSzorty w paski Fot. Kik

Szorty z Kik posiadają fason charakterystyczny dla dresowych szortów, ich wzór nawiązuje jednak to eleganckiego, paryskiego stylu. Na całości posiadają one bowiem wzór w czarno-białe paski, które mi osobiście (choć podejrzewam, że również wielu innym osobom) kojarzy się nie tylko z Paryżem, ale także z luksusową marką Chanel. 

 

Dzięki eleganckim czarno-białym paskom szorty z Kik zyskują luksusowego charakteru, dzięki czemu możemy je wykorzystać w naprawdę wielu, nawet formalnych stylizacjach. Ten model jest naprawdę warty uwagi, szczególnie że kosztuje tylko 20 zł. 

Wygodne szorty to must have na lato! Gdzie szukać najlepszych propozycji?

Szorty to z pewnością jeden z tych elementów damskiej odzieży, którego nie może zabraknąć w niczyjej szafie. Sklepy pękają w szwach od różnego rodzaju krótkich spodenek, dlatego jestem pewna, że każdy będzie w stanie znaleźć coś idealnego dla siebie. Osobiście lubię mieć w szafie, choć po jednej propozycji z szortów z trzech kategorii: sportowe, codzienne oraz eleganckie. Wspomniane wyżej szorty z Kik to świetna opcja na co dzień. Model sportowy kupicie w sklepie 4F.

Gdzie szukać szortów o eleganckim charakterze? Takie propozycje czekają na ciebie w Reserved.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.