Ten domowy gadżet chce mieć każdy! Hit ze Stanów jest za grosze w Lidlu. Drożej na Allegro i Amazon

Każdy, kto ma tiktoka lub Instagrama i lubi od czasu do czasu pooglądać materiały związane ze sprzątaniem, lub organizacją z pewnością już nie raz natknął się na ten gadżet. Za oceanem szaleją na jego punkcie, a teraz wreszcie będzie go można kupić w Polsce!

Ten gadżet z Lidla może wyprzedać się w mgnieniu oka! W tak niskiej cenie w Polsce nie znalazłam go nigdzie indziej

Uwielbiacie sprzątać i organizować swoje wnętrza? A może zwyczajnie lubicie oglądać tego typu filmiki w internecie? Jeśli tak, to ten gadżet z pewnością jest wam doskonale znany. Zagraniczne media społecznościowe wprost oszalały na jego punkcie, a teraz wreszcie wkracza on do Polski. O czym mowa? O gąbce do naczyń o nazwie Scrub Daddy. Choć te słynne gąbki można już było dostać na kilku pojedynczych stronach internetowych, czy też stacjonarnie w tkmaxx, to nigdy nie były one tak dobrze dostępne i tak tanie jak teraz! Okazuje się bowiem, że Scrub Daddy, od 15 lipca będzie można kupić także w Lidlu.

Scrub DaddyScrub Daddy Fot. Lidl

Każdy, kto nigdy nie słyszał o fenomenie Scrub Daddy z pewnością właśnie łapie się za głowę i zastanawia, dlaczego gąbka do naczyń cieszy się tak dużą popularnością? Powodów jest kilka. Gąbka ta wykonana jest z tworzywa, które zmienia swoją teksturę pod wpływem temperatury wody. Pod wpływem zimnego strumienia powietrza staje się twarda, dzięki czemu można nią szorować np. przypalone powierzchnie bez rysowania ich. Kiedy zamoczymy ją jednak w ciepłej wodzie, staje się mięciutka i idealna do mycia zwykłych naczyń. 

Czy jest to jednak wystarczający powód, by na jedną gąbkę wydać kwotę, która wystarczy na kupienie 10 innych, klasycznych gąbek? W przypadku Scrub Daddy oprócz samych właściwości gąbki w grę wchodzi także marketing oraz sam wygląd. Każdy więc sam musi zadecydować, czy chce mieć tego typu gadżet w swoim domu. 

Jak już wcześniej wspomniałam, oprócz Lidla gąbkę Scrub Daddy można także dostać w kilku sklepach internetowych. Znajdziecie je m.in. na Allegro czy Amazon.pl jednak w nieco wyższych niż w Lidlu cenach.

scrub daddyscrub daddy Fot. Allegro, Amazon

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.