Marta Manowska przeszła metamorfozę. Fani podzieleni. "Trochę Ci dodały lat te włosy"

Marta Manowska niejednokrotnie była określana mianem "dziewczyny z sąsiedztwa", a Polki chętnie inspirowały się jej prostymi, ale szykownymi stylizacjami. Zaczynając nowy etap w życiu, dziennikarka postanowiła nieco zaszaleć z fryzurą. Obserwatorzy nie przepuścili okazji do skomentowania tej decyzji. Nie wszyscy są zadowoleni.

W życiu każdej kobiety przychodzi czas, w którym zmiany pchają się na pierwszy plan. Świętowanie 40. urodzin oraz 10-lecia kultowego programu rozrywkowego to z pewnością wystarczające powody do podjęcia działań w kierunku odświeżenia wizerunku. Marta Manowska zaskoczyła fanów swoją przemianą.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Anna wróciła z dzieckiem ze szpitala. Taka niespodzianka na nią czekała

Marta Manowska zdecydowała się na zmianę wizerunku. Fani nie są zachwyceni tą decyzją

Marta Manowska popularność zyskała poprzez prowadzenie jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych na antenie Telewizji Polskiej - "Rolnik szuka żony", który swoją premierę miał w 2014 roku. Kobieta automatycznie zyskała sporą sympatię wśród widzów i z czasem można było oglądać ją także w roli prowadzącej takich produkcji jak: "Sanatorium miłości", "The Voice Senior" oraz porannego magazynu "Pytanie na Śniadanie". Prezenterka w tym 2024 roku obchodziła 40. urodziny - dla kobiety jest to jeden z przełomowych momentów w życiu. I choć jubileusz wypadał 31 marca, zmiany musiały poczekać do rozpoczęcia lata. W mediach społecznościowych można obejrzeć cały przebieg metamorfozy. W filmie słyszymy, jakie oczekiwania co do nowej fryzury posiada klientka.

Ja bym chciała, żeby były troszeczkę jaśniejsze, ale nie za bardzo. Troszkę bym chciała ściąć te końce, które mają okres świetności już za sobą. Myślę o tym, żeby zrobić przód jaśniejszy

Fryzjer podsumował wypowiedź, komunikując, że jest w stanie podołać temu zadaniu. Fani twierdzą jednak inaczej.

Chyba się nie zrozumieli, coś poszło nie tak

- czytamy w komentarzach. Co na to sama zainteresowana?

Modne fryzury damskie 2024. Marta Manowska o metamorfozie: "Nie miałam jeszcze takich włosów"

Dzięki szybkiej obróbce nagrania jesteśmy w stanie natychmiast podziwiać efekty pracy stylisty. Prezenterka nie kryła swojego zachwytu i, wpatrując się w swoje odbicie, wyznała:

Nie miałam jeszcze takich włosów, ale też chyba jeszcze nie było takiej sytuacji, żebyśmy tak rozumieli się bez słów. W sumie to razem wymyśliliśmy, co robimy. Już teraz wiem, że ciepłe odcienie i tonery są dla mnie. Mam zdrowe, odżywione końcówki. Bardzo mi się podoba ta koncepcja. Front blondu rozjaśnia mi twarz. Jestem zachwycona

Obserwatorzy nie podzielali jednak entuzjazmu dziennikarki. W sekcji komentarzy niektórzy nie zamierzali szczędzić gorzkich słów.

Trochę Ci dodały lat te włosy
Czy tylko ja różnicy nie widzę?

Rolkę z przemianą Marty skomentowało blisko 250 osób. Pomimo negatywnych słów pojawiły się także komplementy:

Powiedzieć, że jak milion dolarów, to jak nic nie powiedzieć
Pięknemu we wszystkim ładnie
Jasny gwint, ale czaaad
 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.