Krzysztof Ibisz pokazał swoją garderobę. Uwagę zwracają garnitury. "Jesteśmy minimalistami"

Krzysztof Ibisz to prawdziwa ikona polskiej telewizji. Prezenter słynie z nienagannego wyglądu i zawsze eleganckich stylizacji. Choć deklaruje, że jest minimalistą i stara się żyć ekologicznie, to wciąż w jego szafie znajduje się ogromna liczba garniturów. Ma strój na każdą okazję.

Prezenter Polsatu Krzysztof Ibisz słynie z niesamowitego szyku, ponadprzeciętnej klasy i niemal idealnej prezencji. Choć dziennikarz stara się nie gromadzić rzeczy i na bieżąco pozbywać się niepotrzebnych, to nie jest w stanie zrobić tego z garniturami. Takiej kolekcji nie powstydziłby się żaden polityk. Mimo wszystko deklaruje, że jest minimalistą.

Zobacz wideo Tego nie wiecie o Krzysztofie Ibiszu (a wie Karolina Gilon)

Jaki garnitur na wesele? Krzysztof Ibisz nie ma problemu z wyborem. Jest źródłem inspiracji

Krzysztof Ibisz w najnowszej rozmowie z Faktem wyznał jeden ze swoich największych sekretów. Choć prezenter uznaje się za minimalistę, to zrobił jeden wyjątek od reguły. Chodzi o jego kolekcję garniturów. Tych zaś ma ogromną ilość na każdą okazję. Nic dziwnego, że sporo mężczyzn przygląda się mu w mediach społecznościowych, szukając inspiracji na wesela, czy chrzciny. Przez wiele lat swojej telewizyjnej kariery w Polsacie gwiazdor zgromadził tyle strojów, że aż trudno w to uwierzyć. Razem ze swoją młodszą żoną, Joanną, starają się jednak zachować równowagę.

Z Asią jesteśmy minimalistami i staramy się mieć jak najmniej rzeczy, Generalnie co jakiś czas porządkujemy nasze rzeczy, oddajemy je, by ktoś jeszcze raz z nich skorzystał, dajemy im nowe życie. Wyjątkiem są moje garnitury, ale to część mojej pracy. Tak jak lekarz ma swoją torbę lekarską i potrzebny sprzęt, tak ja mam garnitury i koszule.

- mówi Ibisz. Przy okazji dzieli się zawartością swojej szafy. Co ciekawe, pamięta niemal dokładną liczbę każdego z elementu garderoby.

Mam dwa smokingi, garniturów około 15, jeśli dobrze pamiętam, i z 20 koszul białych, takich samych i kilka białych z plisą, i z kołnierzykiem postawionym do muszki. W sumie jest ich chyba 25. Uwielbiam białe koszule, ale teraz jak wracam, w nich do domu od razu zakładam T-shirt, bo jest synek i one od razu są poplamione.

- zdradza celebryta. To jednak jeszcze nie wszystko. Okazuje się, że stacja, dla której pracuje może zapewnić mu drugie tyle eleganckich kreacji.

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Modne garnitury 2024: Wystarczy przyjrzeć się szafie Krzysztofa Ibisza. Dodatkowo ubiera go Polsat

Jeśli zastanawiamy się nad tym, jaki garnitur wybrać na nadchodzące ważne wydarzenia, wystarczy, że włączymy Polsat i przyjrzymy się, jak wygląda Krzysztof Ibisz. Telewizyjni profesjonalni styliści zawsze dbają o to, by gwiazdor wyglądał modnie i z klasą. Co więcej, każdy strój jest specjalnie do niego dopasowywany.

Mamy w telewizji sprawdzonych stylistów, my ich świetnie znamy, a oni nas. Znają nasze wymiary, ale ja i tak mam zasadę, że przed imprezą, nagraniem, mierzę u siebie w domu około tygodnia wcześniej. Przyjeżdżają do mnie do domu i przymierzamy, by było idealnie.

— wyznaje prezenter podczas dalszej części rozmowy z Faktem. Jak widać, Krzysztof Ibisz na brak pomysłów nie ma co narzekać.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.