Tak drugi mąż potraktował Bogumiłę Wander. "Wydziedziczył mnie i mojego syna"

Bogumiła Wander zmarła 30 lipca 2024 roku. Kobieta przez długi czas przed śmiercią zmagała się z chorobą. Mało kto wiedział, że polska spikerka i prezenterka miała syna. Markowi Żołędziowskiemu nie po drodze było z drugim mężem mamy.
Syn Bogumiły Wander łamał serca. Drugi mąż gwiazdy wydziedziczył Marka Żołędziowskiego
fot. Agencja Gazeta.pl

Bogumiła Wander zdobyła ogromną popularność jako gwiazda telewizji. Przez lata występowała na ekranie. W szczególności kobieta była chwalona za swoją perfekcyjną dykcję. 30 lipca 2024 media obiegła niezwykle smutna informacja o śmierci Bogumiły Wander. Wiadomość została przekazana przez rodzinę. Spikerka odeszła w wieku 80 lat. Wcześniej przez długi czas chorowała na Alzheimera. Do samego końca była przy niej miłość jej życia, czyli Krzysztof Baranowski. Mało kto pamięta, że Bogumiła Wander zostawiła w żałobie również syna. Kim był Marek Żołędziowski?

Zobacz wideo Maciej Zakościelny o synach. Jest obecnym ojcem. "Są ze mnie dumni"

Kim jest syn Bogumiły Wander? Marek Żołędziowski od lat pracuje w branży reklamowej

Bogumiła Wander miała trzech mężów. Zanim poznała Krzysztofa Baranowskiego, dwa razy stawała na ślubnym kobiercu. Po raz pierwszy wyszła za Zbigniewa Żołędziowskiego w 1970 roku. Para doczekała się syna Marka, który przyszedł na świat trzy lata później. Mężczyzna obecnie prowadzi jedną z czołowych agencji reklamowych w Polsce. Prywatnie Marek Żołędziowski jest mężem oraz ojcem dwójki dzieci. W sieci pojawiały się informacje, że wiele kobiet wykazywało zainteresowanie synem Wander.

Nie znałam bliżej Magdy Mołek, ale zaprosiła mnie do swojej garderoby. Bardzo cieszyła się z tego, że mnie widzi i wyznała, że gdy mój syn Marek się żenił, wszystkie dziewczyny w Warszawie płakały

- powiedziała Bogumiła Wander lata temu w rozmowie z Plejadą. 

Bogumiła Wander - mąż. Drugi ukochany wydziedziczył jej syna

Związek prezenterki ze Zbigniewem Żołędziowskim szybko się rozpadł. Natomiast drugi mąż Bogumiły Wander - Juliusz - był ważną postacią w życiu jej syna. Z tego względu kobieta nie chciała kończyć drugiego małżeństwa. Opierała się przed tym, aby nie skrzywdzić Marka. Wiedziała jednak, że musi to zrobić, ponieważ była zakochana w Krzysztofie Baranowskim. W końcu jednak postawiła wszystko na jedną kartę. Poszła za głosem serca i zostawiła drugiego męża.

Prawdę mówiąc, dla Krzysia poświęciłam wszystkie swoje klejnoty, bo mąż mi je pozabierał, wydziedziczył mnie i mojego syna, którego wychowywał i podobno bardzo kochał. Nie walczyłam o podział majątku, bo chciałam mieć tylko święty spokój

- opowiadała Bogumiła Wander w jednym z wywiadów. 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. 

Więcej o: