Polacy na wakacjach all inclusive mają nowy "trik" na rezerwacje leżaków. "Obciach i żenua"

Pewna polska Tiktokerka o nazwie @Hibiskuspl podzieliła się niedawno ze swoimi obserwatorami nagraniem z hotelu na Teneryfie. Zauważyła, że leżaki przy basenach są rezerwowane w nietypowy sposób. Jej nagranie wywołało spore poruszenie i zaciętą dyskusję w komentarzach.

Każdy, kto wyjeżdżał kiedyś na wakacje all inclusive, przynajmniej raz był świadkiem rezerwowania miejsc nad basenem. Zawsze budzi to niemałe emocje, ponieważ część osób pozostawia ręczniki o wczesnych porach, aby móc później wrócić na wybrany leżak. Jednak teraz pojawił się nowy sposób rezerwacji wybranych miejsc.

Zobacz wideo Litwiniuk: Wakacje kredytowe powinny być adresowane do osób potrzebujących

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowy sposób na rezerwacje leżaków. Polska tiktokerka pokazuje sposób na klips

Polska tiktokerka, która publikuje pod nazwą @Hibiskuspl wybrała się niedawno na urlop na Teneryfie. Tam kobieta zauważyła coś, co robili goście hotelu i założyła, że jest to pomysł nikogo innego jak jej rodaków. Ich zachowanie, było dla niej tak nietypowe, że kobieta postanowiła nagrać filmik, który w krótkim czasie stał się prawdziwą sensacją w mediach społecznościowych. Wystarczyło kilka dni, a na TikToku nagranie zostało wyświetlone ponad 500 tysięcy razy. Kobieta opowiada, jak szybko można poznać Polaków za granicą. Chodzi o ich sposób na zapewnienie sobie leżaka. Przypięcie ręcznika do leżaka za pomocą klamerki. Kobieta na swoim filmie mówi:

Tak, to był ręcznik przypięty klipsikiem, rezerwujący leżak na trzy godziny, zanim pojawisz się na basenie.

 Następnie turystka postanowiła dodać:

Obciach i żenua, ale tak właśnie robią Polacy 

Gorąca dyskusja w komentarzach. "Nadal wstyd mi za nich"

Nagranie wywołało niemałe poruszenie, a w komentarzach zawrzało. Część osób stwierdziła, że wygląda to bardzo źle, natomiast niektórzy pisali, że to po pierwsze nie koniecznie pomysł turystów z Polski. Jedna z komentujących napisała, że sama widziała, jak podobnie zachowują się Niemcy, Brytyjczycy czy Kanadyjczycy. Ponadto część osób zaznaczyła, że Teneryfa jest mocno wietrzną wyspą i takie przypinanie ręczników do leżaka nie jest niczym niezwykłym, a po prostu sposobem, aby nie odleciał podczas kąpieli. Autorka filmu w odpowiedzi do jednego z komentarzy napisała:

Jestem w hotelu, w którym są głównie Brytyjczycy, a niestety tylko Polacy "rezerwują" leżaki. Może to przypadek... Ale nadal wstyd mi za nich

Większości komentujących nie spodobało się jej podejście i wiele osób nie omieszkało powiedzieć jej, że się myli i nie powinna z góry osądzać, że to jej rodacy robią coś nieodpowiedniego.

Więcej o:
Copyright © Agora SA