O takim stewardzi może marzyć każdy pasażer. Sposób, w jaki przedstawił zasady bezpieczeństwa to hit

Steward z pewnych kanadyjskich linii lotniczych stał się gwiazdą internetu po tym, jak pasażerka udostępniła film z jego udziałem. Na nagraniu widać, jak mężczyzna przedstawia instrukcję bezpieczeństwa w tak zabawny sposób, że cały samolot śmiał się do łez.

Lot samolotem to dla niektórych bardzo stresujące doświadczenie. Wiele osób boi się podróżować tym środkiem transportu i przez cały czas trwania lotu odczuwają ogromny stres. Pewien steward znalazł sposób na rozluźnienie pasażerów. Sposób, w jaki zaprezentował podstawowe zasady bezpieczeństwa w samolocie, jest fantastyczny, a film z jego udziałem krąży po sieci już od kilku lat.

Zobacz wideo Kiedy przysługuje nam zwrot kosztów, a kiedy odszkodowanie od przewoźnika? Ekspertka wyjaśnia

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Steward rozbawił pasażerów swoim występem. Takiej instrukcji jeszcze nie widzieliście

Moment, w którym stewardessy i stewardzi przedstawiają pasażerom, jak powinni zachować się w sytuacji awaryjnej może być nużący. Szczególnie osoby, które latają często, znają już te wytyczne na pamięć.  Pewne kanadyjskie linie lotnicze znalazły na to sposób. Jeden ze stewardów przedstawił cały proces tak zabawnie, że cały pokład śmiał się do rozpuku. Sytuację nagrała jedna z pasażerek i udostępniła film, który krąży po sieci już od 2015 roku i nadal rozbawia. Trafić na takiego stewarda w samolocie to skarb.

Lizbona O tych miastach długo nie zapomnisz. Gdzie na długi weekend 2023?

Żarty żartami, ale instrukcję należy znać. O czym pamiętać w samolocie?

Mężczyzna na nagraniu robi zabawne miny, tańczy i zadziwia pasażerów swoją grą aktorską. Widać, że stewardessa stojąca za nim również się śmieje, a pasażerowie z pewnością nie zapomną tego lotu na długo. O ile rzeczywiście jest to dobry sposób, by przykuć uwagę podróżujących, to równocześnie może ich zdezorientować i na koniec okaże się, że z całej instrukcji zapamiętali tylko żarty. Warto jednak zapoznać się z podstawami bezpieczeństwa w samolocie, szczególnie jeśli przygotowujemy się do pierwszej podróży. Stewardzi i stewardessy informują, w jaki sposób należy zapinać i rozpinać pasy w fotelu oraz wskazują, gdzie umiejscowione są wyjścia awaryjne. Wskazują również, że nad głowami pasażerów znajdują się komory z maskami tlenowymi, które wypadną w razie niebezpiecznej sytuacji. Pokazują jak je założyć i w jaki sposób powinno się z nich korzystać.

Mikołajki W tych miejscach na Mazurach już nie popływasz. Zamknięto dwa szlaki

Może Cię też zainteresować:
Jej bagaż podręczny na lotnisku okazał się za duży. Dzięki kreatywności sprytnie "oszukała" personel
Z tych hotelowych udogodnień lepiej nie korzystaj. Pokojówka zdradza, że nikt nie dba o ich higienę
- Zaskakujący widok na plaży. Spacerowicze szybko chwycili za telefony. "Wow, robi wrażenie i te detale"

Więcej o: