Praca "jak ze snu". Ta firma zapłaci ci za spanie w pociągu i zwiedzanie Europy przez miesiąc

Radical Storage to firma, która opublikowała dość nietypową, ale atrakcyjną ofertę pracy. Poszukiwany jest konkretnie Tester Nocnych Pociągów. Głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie oczywiście podróżowanie, ale pracodawca ma też konkretne oczekiwania. Warto o nich wiedzieć przed zgłoszeniem.

Firma Radical Storage oferuje usługi przechowywania bagażu w punktach na całym świecie. Dodatkowo na ich stronie można znaleźć poradniki dotyczące podróżowania, a także przewodniki po wybranych miastach. Teraz dla wszystkich miłośników podróżowania przygotowała wyjątkową nową ofertę.

Zobacz wideo Czy po podwyżkach cen biletów taniej podróżuje się pociągiem, czy samochodem?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Praca Testera Nocnych Pociągów. Firma zapłaci za miesiąc podróżowania po Europie

Oferta Radical Storage jest niewątpliwie atrakcyjna. Jak dowiadujemy się z oficjalnego ogłoszenia o pracę, Tester Nocnych Pociągów otrzyma:

  • miesięczny bilet Interrail na maksymalnie siedem przejazdów do poruszania się po Europie,
  • opłacenie biletów na maksymalnie pięć nocnych pociągów wybranych przez pracownika,
  • darmowe przechowanie bagażu w punktach firmy przez cały miesiąc,
  • wynagrodzenie w wysokości 500 funtów (czyli około 2,6 tys. zł).

Czego zatem nasz potencjalny pracodawca będzie wymagał w zamian?

Jakie wymagania musi spełnić Tester Nocnych Pociągów? Ta praca to nie tylko przyjemności

Osoba zgłaszająca się na oferowane stanowisko musi być przede wszystkim pełnoletnia, uprawniona do podróżowania po Europie i posiadać ważne dokumenty wymagane do podróży. Ponadto powinna odznaczać się dobrymi umiejętnościami organizacyjnymi, które pomogą jej w zaplanowaniu podróży. Istotna będzie również zdolność sprawnego pisania w języku angielskim, a także posiadanie sprzętu umożliwiającego wykonywanie zdjęć i nagrań wysokiej jakości. Radical Storage oczekuje bowiem dokładnego udokumentowania podróży pracownika. Obejmuje to zdjęcia i filmy każdego nocnego pociągu oraz ich recenzje uwzględniające takie czynniki jak jakość snu, stosunek jakości do ceny czy wrażenia z podróży pociągiem. Oczywiście wymagana będzie również recenzja korzystania z przechowalni bagażu Radical Storage.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy Testera Nocnych Pociągów mogą zgłaszać swoje kandydatury poprzez formularz na oficjalnej stronie firmy do dnia 5 lipca 2023. Będziemy musieli podać w nim swoje dane, określić, w jakim stopniu radzimy sobie z korzystaniem z mediów społecznościowych, a także uzasadnić, dlaczego właśnie my będziemy pracownikiem idealnym na tym stanowisku.

Może cię też zainteresować:

- 18 tys. euro za leżenie w łóżku przez dwa miesiące. Wbrew pozorom nie będzie to takie łatwe
- Zapłacili miliardy, aby pociąg Poznań-Warszawa jechał krócej. Tymczasem pociąg: Jedzie dłużej
- Niecodzienne zdarzenie na lotnisku. 30-latek został obezwładniony. Wszystko przez to, że bał się latać

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.