Steward zdradza, czego nie robić w samolocie. Aż trudno uwierzyć, ile osób popełnia ten błąd

Lot samolotem nie należy do najprzyjemniejszych elementów wakacji. Wiedzą o tym także Steward stewardessy i stewardzi, którzy w mediach społecznościowych zdradzają swoje sposoby na przyjemną podróż. Nie inaczej jest tym razem. Steward Tommy Cimato wyjasnił, jakiego stroju lepiej nie zakładać na podróży samolotem.

Steward Tommy Cimato podzielił się na TikToku wskazówkami dotyczącymi podróży samolotem. Mężczyzna wskazał w filmiku pięć rzeczy, których powinniśmy unikać podczas lotu. Co znalazło się na liście?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Karolina Gilon nie została wpuszczona do samolotu

Steward radzi, czego nie zakładać na lot samolotem. Zwraca uwagę na nasze bezpieczeństwo 

Wideo zatytułowanym "5 rzeczy, których nigdy nie powinieneś robić w samolocie" Tommy'ego Cimato stało się wiralem. Steward otrzymał ponad 655 tysięcy polubień pod filmikiem oraz ponad trzy tysiące komentarzy. Nic w tym dziwnego, ponieważ w nagraniu pojawiło się kilka przydatnych dla podróżnych informacji. Tommy ostrzegł w filmiku przed zakładaniem na podróż samolotem szortów. Wyjaśnia, że siedzenia samolotów nie zawsze są idealnie czyste, więc przez to możemy mieć na ciele sporo zarazków. Na tym jednak nie koniec. Zwrócił jeszcze uwagę na cztery ważne kwestie.

Podróż samolotem będzie przyjemniejsza jeśli to zapamiętasz. Praktyczne porady stewarda  

Kolejna porada dotyczy osób, które wybierają miejsce przy oknie. Steward ostrzega, aby nigdy nie zasypiać z głową oparta o szybę. Po raz kolejny chodzi o zminimalizowanie kontaktu z zarazkami znajdującymi się na pokładzie samolotu.

Nie jesteś jedyną osobą, która to zrobiła i nie wiesz, ile dzieci wytarło ręce lub inne rzeczy w okno 

- wyjaśnia Tommy. 

Steward zwraca także uwagę na to, aby nie dotykać gołymi rękami przycisku spłuczki w samolocie. Radzi, aby sięgnąć po papier lub serwetkę. Dzięki temu unikniemy bezpośredniego kontaktu z zanieczyszczonym miejscem. Tommy przypomina także, że podczas lotu powinniśmy pamiętać o regularnym piciu wody. I podkreśla, że należy śmiało zgłaszać załodze, jeśli nasze samopoczucie nie jest najlepsze. 

Jesteśmy tu, aby ci pomóc. Jeśli potrzebujesz jedzenia, wody, torebki na chorobę lotniczą bądź czegokolwiek, daj nam znać

- dodaje steward.   

Może Cię zainteresować:

- Woda w weneckim kanale zmieniła kolor. Wszczęto dochodzenie. "Trudno mi uwierzyć, że to był incydent"
- Jeśli planujesz wakacje w Grecji, dobrze się do nich przygotuj. Tych rzeczy lepiej nie robić przy lokalsach
- Najpiękniejsze wsie w Polsce na długi weekend czerwcowy 2023. Tu odpoczniesz z dala od zgiełku miasta

Więcej o:
Copyright © Agora SA