Fani Disneya mogą szykować pół miliona złotych. Niezwykła wyprawa startuje w przyszłym roku

Disney ogłosił kolejną edycję "Disney Parks Around The World - A Private Jet Adventure". Jest to wspaniała wyprawa obejmująca 6 krajów i trwająca aż 24 dni. Przez ten czas będzie można zobaczyć wszystkie parki rozrywki Disneya. Taka gratka słono kosztuje.

Jeżeli jesteś fanem Disneya i pragniesz przeżyć niesamowitą przygodę, "Disney Parks Around The World – A Private Jet Adventure" jest dla ciebie. Organizatorzy wycieczki oferują miłośnikom Disneya niepowtarzalną okazję do zwiedzenia wszystkich dwunastu parków rozrywki Disneya na całym świecie, jednocześnie odwiedzając kultowe zabytki, takie jak wieża Eiffla, czy piramida w Gizie, czy Wielki Sfinks. 

Zobacz wideo "Buzz Astral", czyli film, o który "nikt nie prosił, każdy potrzebował" [ZWIASTUN]

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Podróż dookoła świata. VIP-owska wyprawa Disneya cieszy się ogromnym zainteresowaniem

Pierwsza podróż dookoła świata rozpocznie się już 9 lipca tego roku i będzie trwać aż do 1 sierpnia. Niestety lista osób chętnych do podróży jest już zamknięta. Jednak organizatorzy już teraz otworzyli kolejne zapisy, na podróż, która odbędzie się w 2024 roku. Pierwsza wyprawa ma się odbyć od 16 czerwca do 9 lipca 2024 a druga tura 28 lipca do 20 sierpnia 2024. Podróż odbędzie się prywatnym odrzutowcem Boeingiem 757, a uczestnicy będą przebywać w światowej klasy kwaterach w 5 gwiazdkowych hotelach oraz luksusowych kurortach. Organizatorzy zapewniają stały kontakt z ekspertami, którzy będą chętni podzielić się wiedzą związaną z historią parków rozrywki Disneya, a także lokalnymi atrakcjami. Oprócz tego na miejscu będzie lekarz, który będzie sprawował pieczę nad uczestnikami. Wszystkie atrakcje mają być dostosowane przede wszystkim do potrzeb poszukiwaczy przygód w każdym wieku. 

Podróż VIP. Mimo ogromnych kosztów nie brakuje chętnych

Cała podróż będzie trwać przez 24 dni, a obejmować będzie aż 6 różnych krajów, w których znajdują się wszystkie parki rozrywki Disneya. Oprócz tego uczestnicy będą mieć możliwość zobaczenia takich atrakcji, oraz zabytków, jak: 

  • Taj Mahal w Agrze w Indiach
  • piramida w Gizie 
  • Wielkie Muzeum Egipskie w Kairze
  • wycieczka po kampusie Lucasfilm
  • Tokio DisneySea
  • kulisy Szanghaj Disneyland

Cały koszt wycieczki jest dość olbrzymi, jednak mimo wszystko chętnych nie brakuje, a bilety wyprzedają się jak świeże bułeczki. Koszt takiej wycieczki wynosi niemalże 115 tys. dolarów, czyli prawie 500 tys. złotych. 

Może Ci się też spodobać: 
- Jak przygotować się na weekend w górach? O tych rzeczach lepiej nie zapomnieć. Chodzi o bezpieczeństwo
- Idealne miejsca na wakacje w Polsce dla seniorów. Zregenerują tu siły i zobaczą piękne widoki
- Taki kolor walizki może przysporzyć ci na lotnisku problemów. Lecąc na wakacje, lepiej z niej zrezygnuj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.