Robi to za każdym razem przed lotem. Ten podróżniczy trik pomoże ci uniknąć nieprzyjemności

Wakacje to czas podróży, również tych na pokładzie samolotów. Pełne lotniska turystów to chaos dla podróżujących, jak i dla pracowników. Właśnie dlatego ta kobieta zawsze robi to przed oddaniem walizki do luku bagażowego. Ten trik może pomóc uniknąć nieprzyjemności.

Platforma TikTok to skarbnica trików i porad. W ostatnim czasie furorę zrobił filmik pewnej tiktokerki, która pokazała, co zawsze robi na lotnisku. Okazuje się, że taka czynność może pomóc uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji, szczególnie teraz w sezonie wakacyjnym, kiedy to porty lotnicze są oblegane przez turystów. Co warto zrobić przed odlotem?

Zobacz wideo Anna Lewandowska w drodze do Polski. Opowiedziała o tym, jak aktywnie zaczęła dzień

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Tiktokerka pokazała, co robi przed odprawą. Warto zwrócić na to uwagę przy kolejnej podróży

Tiktokerka o nicku @robinontheroad w ostatnim czasie na swojego TikToka dodała filmik, który ma już kilka milionów wyświetleń. Użytkowniczka na swój kanał wstawia pamiątkowe nagrania z podróży, jak i dzieli się poradami, które mogą przydać się innym. W jednym z filmików poinformowała, że zawsze przed oddaniem walizki do luku bagażowego nagrywa filmik. Na materiale stara się uchwycić każdą część bagażu, a dlaczego? W razie uszkodzenia walizki lub jej zgubienia przez lotnisko, taki filmik może okazać się bardzo przydatny w poszukiwaniach lub może on być niemalże dowodem w walce o wypłatę pieniędzy za uszkodzenie, którego wcześniej nie było. Użytkownicy TikToka szybko zgodzili się z radami kobiety, a niektórzy opisywali swoje historie, gdy taki to filmik uratował ich w sytuacji uszkodzenia lub zaginięcia bagażu.

Zrobiłam to również w zeszłym roku i to mnie uratowało... mój bagaż zaginął na pięć dni, więc nagranie, które zrobiłam, było bardzo pomocne!

- komentowała jedna z obserwujących. Jak widać, krótki filmik lub zrobienie kilku zdjęć nie zajmie nam dużo czasu, a może pomóc. 

Zastosuj ten trik, a nie zgubisz walizki. W ten sposób unikniesz niepotrzebnych problemów 

Podróżując w wakacje samolotami, można zauważyć jeden wielki chaos na lotniskach i wielu turystów, z których każdy spieszy się na swój lot. Niestety warunki tego typu sprzyjają takim sytuacjom, jak zaginięcia czy pomyłkowe zabranie nie swojego bagażu. Takie przypadki zdarzają się szczególnie w kwestii walizek w kolorze czarnym, ponieważ na taką barwę decyduje się wiele osób. Jeśli nie chcesz zgubić swojej walizki, ani doprowadzić do pomyłki, warto na swój bagaż nakleić charakterystyczne naklejki lub w jakiś inny sposób oznaczyć go tak, aby wyróżniał się na tle innych. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA